Prawo jazdy zawodowe, a nowa kategoria amatorska

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Prawo jazdy zawodowe, a nowa kategoria amatorska

Postprzez Radhezz » sobota 02 lipca 2022, 01:15

Czołem - zbierałem się za to latami dosłownie, ale w końcu chyba dojrzałem do zrobienia ostatniej kategorii jakiej nie posiadam jeszcze - kat. A.

No ale że mam prawko zawodowe, ważne jeszcze kilka lat zastanawiam się czy ktoś się orientuje jak to wygląda - będę musiał odnawiać przy okazji rozszerzania uprawnień pełne badania lekarskie i psychologiczne w zakresie C/C+E/D, czy tylko lekarskie i wtedy będzie to miało przełożenie tylko na kategorie "amatorskie", które będą przedłużone znowu o 15 lat, a zawodowe zostaną po staremu? Najchętniej to bym w ogóle wykorzystał stare orzeczenie lekarskie, no ale tak dobrze to chyba się nie da :lol: No i ten PKZ chyba mnie nie interesuje w ogóle w tym przypadku?
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole

Re: Prawo jazdy zawodowe, a nowa kategoria amatorska

Postprzez ks-rider » sobota 02 lipca 2022, 09:51

Dostajac nowy dokument podlegasz pod nowe regulacje, tak przynajmniej jest u mnie na wsi.



:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości