Ile godzin kursu ???

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Ile godzin kursu ???

Postprzez Kony » środa 31 marca 2004, 23:44

Kazdy chyba wie, ze przed zmianami (ktore nie wiadomo kiedy nastapia :p) minimalna ilosc godzin na kursie to 10 na teorie i 20h na praktyke, czyli jazdy - ale skad tak wlasciwie to wiadomo !? Pisze to np. na tej stronie http://www.word.waw.pl/jak_uzyskac.html#osrodki jednak strona, to strona, ale chyba musi byc na to jakies powazniejsze oswiadczenie... Po prostu zmierzam do tego czy jest jakis Dziennik Ustaw w ktorym jest rozpisana ta ilosc godzin (wg. mnie musi byc, lub cos podobnego, ale przeszukujac POBIEZNIE papiery z http://www.prawojazdy.com.pl/display.php?site=19 nie znalazlem :(
Jesli ktos wie niech napisze jaki to dokument !

2 sprawa to od kiedy prawnie Osrodki Szkolenia Kierowcow beda mogly prawnie zadac wyzszych oplat za kurs w zwiazku z nowa procedura (wydluzone godziny) ?
Trudne pytania, ale mam nadzieje ze ktos odpowie mi na nie ;-)
...a wszystko mialo juz byc za 20min od kiedy to pisze :p
w sumie to ja mam nadzieje ze wejdzie to dopiero razem z unia, bo (im pozniej tym lepiej) ja mam osiemnastke 11 lipca, wiec na kurs moge zapisac sie dopiero 12 kwietnia, a niechcialbym placic powyzej 1000zl
P.S. niektore OSK w moim miescie zaprzestaly naboru na ten okres przejsciowy i czekaja nie wiadomo na co :p a sami nie wiedza do kiedy

***Wszystko wszędzie słychać, a jak przyjdzie
co do czego to nikt nie wie nic.***
Kony
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 23:31
Lokalizacja: Głogów

Postprzez ella » czwartek 01 kwietnia 2004, 00:12

Wejdź na strone www.mi gov.pl tam jest wszystko napisane. Skopiowałam kawałek
Departament Transportu Drogowego 05 lutego 2004 11:11
Zmiany w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

Zmiany od 1 kwietnia 2004 roku:

Minister Infrastruktury rozporządzeniem z dnia 23 grudnia 2003 roku dokonał zmian w obowiązującym od stycznia 2002 roku rozporządzeniu w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów. Do podstawowych zmian należą:

· podwyższenie ilości godzin szkolenia teoretycznego i praktycznego na kursie dla kandydatów na kierowców dla wszystkich kategorii prawa jazdy
· wprowadzenie obowiązkowego egzaminu wewnętrznego przeprowadzanego na zasadach egzaminu państwowego,



Przeczytaj sobie resztę wiadomości.

Wydaje mi sie, że jednak będziesz miała kurs po wyższej cenie :( .
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kony » czwartek 01 kwietnia 2004, 09:27

Dzieki za informacje ! Tylko ze ja mam na imie Konrad, wiec nie jestem dziewczyna ;)
no i ta przykra prawda chyba.... zobaczymy, postaram sie cos jeszcze zrobic na swoja korzysc, ale mam juz mniejsza wiare w to ze mi sie uda :(
Kony
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa 31 marca 2004, 23:31
Lokalizacja: Głogów

Postprzez ella » czwartek 01 kwietnia 2004, 11:15

sory za ta dziewczynę :lol: :lol: Ale nick KONY to moze być i on i ona, nie wczytałam sie że w treści piszesz
a niechcialbym
nie znalazlem
co wskazuje na płeć.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości