Ciąg dalszy....

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Ciąg dalszy....

Postprzez Polonez » niedziela 04 lipca 2004, 12:03

Znowu zaczynam ten temat, ale widząc ze tak ochoczo odpowiadacie na tamten dam wam pewien przykład. Ogródki działkowe ( parking ogrodzony - nie ma cudu aby tam wjechać) A więc przed parkingiem jest fajny nieduży plac w sam raz na małe manewry. Przez plac można jedynie dojechać nad rzeke ( gdzie jest zakaz wjazdu) i na ten parking. Reasumując przez ten placyk przejeżdżają ze dwa auta w ciągu godziny nie bawią się tam dzieci nie ma przechodniów nie wiem wogole czy można tą drogę nazwać jako publiczną.. I jeśli w tej sytuacji podjechałby do mnie znajomy "niebieski polonez" ( nie mój ) :) to nie wiem czy bym tym Panom czegoś nie wygarnął :) Niedosć że mandat za jazde bez prawka to jeszcze za obrażanie funkcjonariuszy :lol: Więc co wy sądzicie o tym konkretnym przykładzie placyku? Zaznaczam że jeżdżę z ojcem który jest bardzo dobrym kierowcą i są inne dobre warunki patrz wyżej. Jeżdzić po nim czy nie? Pozdrawiam
Polonez
 
Posty: 558
Dołączył(a): niedziela 16 maja 2004, 18:05
Lokalizacja: Bielsko Biała / Kęty

Postprzez ezka » niedziela 04 lipca 2004, 12:13

jezdzic najwyzej ojciec dostanie mandat za tez zakaz wjazdu.
ale czy to cos da?
jazda pewnie glownie w kolko, troche zatrzymywania i ruszania a i bez wzniesienia
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Mara » poniedziałek 05 lipca 2004, 00:12

Ja bym pojeździła ale pominęłabym ewentualne ubliżanie władzy jakby co.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Colin is the best » poniedziałek 05 lipca 2004, 09:13

Po co aż tak się czaić :?: Znam wiele osób z "dobrych domów", które sobie przed egzaminem pojechały z ojcem czy z bratem na plac. Policji to raczej nic nie obchodzi, choć plac jest tuz obok komendy :D No bo i jakie zagrożenie stwarzają początkujący na placyku :?: Chyba nie utrudniają ruchu :?:
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości