Help !!

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Help !!

Postprzez Aarienka » piątek 16 lipca 2004, 20:57

Moi Drodzy mam maly dylemat...mianowicie egzamin mam 10 sierpnia i teraz wykupilam sobie jazdy ale jak sie okazalo dostalam jeszcze jedna dodatkowo i teraz nie wiem gdzie ja wcisnac :-( jedyna mozliwosc to sam dzien egaminu...ale boje sie, ze nerwy zrobia swoje i nieustannie mysli bada krazyc mi wokol egzaminu i chyba nie bede mogla sie skupic na jezdzie albo jazda na miescie sprawi,ze sie troche rozluznie...sama juz nie wiem...Pomozcie czy warto brac godzinke jazdy w sam dzien egzaminu czy nie ??? :cry:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez to ja » piątek 16 lipca 2004, 21:00

Moim zdaniem powinnaś wziąć tą godzinkę w dniu egzaminu. Przecież to tylko godzina. Nie zaszkodzi, a może pomóc :) Przed moim ostatnim egzaminem miałam 2h na mieście i szło mi fatalnie, a egzamin zdałam :) Bądź dobrej myśli
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aarienka » piątek 16 lipca 2004, 21:05

Hmmm radzisz aby wziac...tez tak chyba zrobie...a zobacze co moj instruktor na to powie..choc jemu to pewnie obojetne...
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez Tomek_86 » piątek 16 lipca 2004, 22:02

Witam ja podobnie jak koleżanka radziłbym Ci wsiąść tą godzinkę tuż przed egzaminem , wydaje mi się , że nie zaszkodzi , może tylko pomóc.Będzie dobrze powodzenia na egzaminie (nie dziękuj).
Tomek
Avatar użytkownika
Tomek_86
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 12:55
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Sławek_18 » piątek 16 lipca 2004, 22:57

Co ja tam moge powiedziec jak wszystji bylo juz powiedziane, powodzenia na egzaminie
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Help !!

Postprzez Snuj ze Szczecina » piątek 16 lipca 2004, 23:41

Aarienka napisał(a):Moi Drodzy mam maly dylemat...mianowicie egzamin mam 10 sierpnia i teraz wykupilam sobie jazdy ale jak sie okazalo dostalam jeszcze jedna dodatkowo i teraz nie wiem gdzie ja wcisnac :-( jedyna mozliwosc to sam dzien egaminu...


Dodatkowo wykupione godziny zajęć praktycznych wykorzystaj tydzień czasu przed Egzaminem.Bardzo dobrym rozwiązaniem dla ciebie jest spożytkowanie dwóch godzin w dniu Egzaminu.Harmonogram zajęć ułóż sobie tak, aby dwie godziny pozostały tobie do wykorzystania w dniu Egzaminu - w godzinach porannych, ponieważ ci potrzebny jest rozruch, mała rozgrzewka, przypomnienie i przygotowanie do tego co będzie cię czekało na Egzaminie.1 godzina na placu manewrowym i 1 godzina w ruchu drogowym.Z tym że, spróbuj sobie rozplanować i ułożyć jakoś to wszystko.Przykładowo : 45 minut na placu manewrowym i 45 minut w ruchu drogowym, a pozostałe 30 minut przeznacz na Egzamin próbny, zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym.To doskonale przygotuje cię do Egzaminu.

Powodzenia
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Aarienka » sobota 17 lipca 2004, 11:24

Serdeczne dzieki za odpowiedz !
Tylko,ze juz jestem umowiona ze swoim instruktorem od 2 sierpnia do do 6 bo weekend zostawilam sobie luz i w poniedzialek no i teraz okazalo sie,ze mam jeszcze jedna dodatkowa godzine jako premia od osrodka :-)
Wiec sie glowilam czy wziac w dzien egzaminu i chyba tez tak zrobie :-) Mo na 7 lub 8 rano...a to sie zobaczy co moj kofany instruktorek powie... :roll:
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości