Jaki samochód na C

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Jaki samochód na C

Postprzez Bravo494 » środa 25 sierpnia 2004, 20:24

Witam wszystkich jestem tu nowy :D
Mam pytanie otóż zapisałem się na kurs na kat.C i dowiedziałem się że jedyny ośrodek robiący egzaminy w Wawie na C sprawił sobie Mana . Zapisałem się w Bartku naprzeciwko WORDU a tam jest Star . Czy ktoś się spotkał już z czymś takim ? Jakie są różnice między tymi dwoma samochodami ? jak macie jakieś rady lub sugestie to bardzo proszę o pomoc.
ps. rozglądałem się po innych ośrodkach ale wszędzie się robi kurs na Starze
THX
Bravo494
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 sierpnia 2004, 16:04

Postprzez shaggy25 » środa 01 września 2004, 08:39

Faktycznie mają w Wordzie od krótkiego czasu nowy wóz, ale jest to też Star, tylko na licencji Mana.
czyli StarMan
Miałem przyjemność też robić na starym Starze a zdawać drugie podejście już na StarManie. Za pierwszym razem zdawałem na zwykłym Starze a za drugim już mieli StarMana. Zdałem za drugim razem. To tylko Kwestia wyczucia - jak jesteś dobrze przygotowany to zdasz i na StarManie spokojnie. Najlepszym przykładem jestem ja - na takim co sie uczyłem oblałem, a na StarManie zdałem. :):) Chyba jest ten StarMan troche dłuższy od Stara, ale w zasadzie nie robi to wielkiej różnicy.

A dla ośrodka kupić StarMana to koszt około 100 tys. złotych - to wtedy automatycznie pewnie poszłaby w górę cena kursu, bo przeciez klientów na C nei ma aż tylu na kurs co na B (a corsa tańsza) :):)
shaggy25
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 lipca 2004, 14:31


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 161 gości