Nowe rozwiązanie z testami

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Mmeva » czwartek 14 października 2004, 19:05

Ja nie slyszałam o takim 'obowiązku'; zresztą wtedy pewnie wliczone to jest w cenę kursu - co za róznica, czy dadzą Ci na kursie czy kupisz sobie w ksiegarni?

U mnie ksiązek ani testów nie dawali ani nie sprzedawali; podali tylko tytuły w ktore dobrze się zaopatrzyć. Jak ktoś chciał była też mozliwość odbicia sobie testów od instruktora; a a płyty z pytaniami i symulacją egzaminu pożyczali każdemu do domu.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez sharky » czwartek 14 października 2004, 21:46

Ja dostalam ksiazeczke z testami "za darmo" w OSK. Byla to (ze tak powiem) forma rekompensaty za to ze kurs niespodziewanie podrozal (na ogloszeniach byla nizsza cena). Do tego mozna jeszcze bylo pozyczyc do domu plyte z Encyklopedia Ruchu Drogowego.

Ciesze sie ze opcja sprawdzania odpowiedzi jest znow bezplatna. Przynajmniej mozna zobaczyc z jakiego dzilalu trzeba sie jeszcze douczyc :)
Obrazek
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez autopol-serwis » piątek 15 października 2004, 08:46

Ciesze sie ze opcja sprawdzania odpowiedzi jest znow bezplatna. Przynajmniej mozna zobaczyc z jakiego dzilalu trzeba sie jeszcze douczyc :)


:) myślę, że to chyba najrozsądniejszy głos w tym całym zamieszaniu :)
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości