Okradanie z teorii przy wyższych kategoriach

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Okradanie z teorii przy wyższych kategoriach

Postprzez mariobrader » piątek 05 listopada 2004, 23:33

Witam
Jak w temacie czy Wy robiąc prawko mieliście chodź godzinę wykładów teoretycznych za które jak by nie było zapłaciliśmy .
pazdrawiam
mariobrader
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 listopada 2004, 23:15
Lokalizacja: Śląskie

Postprzez Mmeva » sobota 06 listopada 2004, 01:38

Ja mam tylko B i teoria była; a jak jest na wyzszych kategoriach nie wiem; może ktos sie wypowie.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Re: Okradanie z teorii przy wyższych kategoriach

Postprzez ella » sobota 06 listopada 2004, 13:51

mariobrader napisał(a):Witam
Jak w temacie czy Wy robiąc prawko mieliście chodź godzinę wykładów teoretycznych za które jak by nie było zapłaciliśmy .
pazdrawiam

Jeżeli instruktor w ten sposób zrobił to z jego strony jest to nie w porządku. Znajomy z pracy robił teraz kategorię A , B juz posiada i uczęszczał na zajęcia teoretyczne. Może instruktorom wydaje się, że jak ktoś juz ma prawko to nie musi się niczego uczyć, a to jest błąd bo na każdą kategorię znajdą się rzeczy zupełnie nowe.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wiruswww » sobota 06 listopada 2004, 15:43

Ja robie tylko B i teorie miałem (płaciłem 1000zł), inny OSK w mieście wogól nie robi teorii boo właścicieł twierdzi że ludzie nie chcą chodzić i też birą 1000zł, to jest dopiero okradnia. Jeśli chodzi o kilka kategorii to wiem że w OSK gdzie ja robie jak ktoś robi killka kategorii jednocześnie to ma zniżke (właśnie ze względu na teorie).
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 165 gości