szukaam dobrego osrodka w elblągu

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

szukaam dobrego osrodka w elblągu

Postprzez lukindg » sobota 20 listopada 2004, 21:38

czesc.kto mi poleci jakis dobry osrodek w elblągu napiszcie gdzie sie znajduje bo chcem sobie wykupic dodatkowe godzieny bo w koncu trzeba zdac to prawko:)
lukindg
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 20 listopada 2004, 21:33

Postprzez sonix » niedziela 21 listopada 2004, 10:15

oblałeś jazdę po mieście czy pachołki? Nie ma dobrych szkół, są tylko dobrzy instruktorzy. takiego szukaj.
Avatar użytkownika
sonix
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2004, 12:42
Lokalizacja: Prabuty

Postprzez lukindg » niedziela 21 listopada 2004, 16:03

raz to raz to to kto mi poleci dobrego instruktora napiszcie na jakies ulicy i ile kosztuje godzina.dzieki
lukindg
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 20 listopada 2004, 21:33

Postprzez scorpio44 » niedziela 21 listopada 2004, 22:10

Kto by pomyślał, że kogokolwiek na tym forum zainteresuje kiedyś taka wioska, jak Elbląg. :D

Lukindg, przede wszystkim odradzam ośrodek, o którym napisałem tutaj:
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=627
Z tego, co mi wiadomo, to oprócz tego, że jego właścicielem jest teraz syn pana Romana, nic się nie zmieniło. :D

Natomiast bardzo polecam pana Janusza Demianiuka z ośrodka mieszczącego się w Elbląskim Uniwersytecie Robotniczym na 1 Maja. Wziąłem u niego 3 godzinki przed drugim egzaminem i chociaż muszę przyznać, że mnie traktował trochę ulgowo, bo to znajomy mojej mamy, to jednak zapewniam, że jest to super gościu i świetny instruktor. Wiem, że ma bardzo dobrą opinię, a ośrodek (wtedy, kiedy z nim jeździłem - a był tam wtedy jedynym instruktorem) miał zdawalność 90 ileś procent (teraz oprócz niego jeździ tam kilku nowych instruktorów, o których nic nie wiem). A godzinka kosztowała wtedy 30 zł.

Pozdrawiam.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez rychu22 » środa 06 lipca 2005, 09:02

jak mozesz to podaj mi do niego numer
rychu22
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 06 lipca 2005, 08:50


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości