Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez kappa22 » środa 21 grudnia 2011, 16:53

Hej,

skończyłam moje 30 h jazd. Niestety mój instruktor nie jest godny polecenia.
Chce kupić jazdy doszkalające u innego instruktora.#
Możecie polecić mi najlepszych w Poznaniu? (taki co nie krzyczy, jest opanowany i dużo tłumaczy)
kappa22
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 21 grudnia 2011, 16:47

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez shantii » środa 21 grudnia 2011, 21:28

Robiłam kurs w OSK High na Chwaliszewie. Łącznie wyjeździłam ok. 40h, były ciężkie momenty, instruktorzy zawsze jednak byli cierpliwi;) Zdałam za I razem.

Miałam jazdy z różnymi instruktorami, na pewno mogę polecić p. Włodka czy Tomka, sporo moich znajomych poleca Marcina Z. oraz Karola;)
shantii
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 24 listopada 2011, 17:52

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez kappa22 » czwartek 22 grudnia 2011, 15:26

Dzięki za odp.:)

tylko oni biorą 65zł za godz :/ (no bo jestem z zewnątrz)

Da rade coś, gdzieś taniej...
kappa22
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 21 grudnia 2011, 16:47

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez mk61 » czwartek 22 grudnia 2011, 16:01

65zł? :shock:
To tylko oni się tak cenią, czy wszędzie tak podniesiono ceny?
Jak będziesz brać większą ilość godzin (np. 10), to raczej będą skorzy do negocjacji.
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez shantii » czwartek 22 grudnia 2011, 19:55

Faktycznie...dość drogo.Ja jako kursantka miałam 50zł/godzinę. W innych szkołach przeważnie ok. 40zł dla osób z zewnątrz.
shantii
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek 24 listopada 2011, 17:52

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez kappa22 » piątek 30 grudnia 2011, 23:37

Na innych forach ludzie polecali pana Leszka z OSK Malta.
Ktoś z was może też coś napisać o tym instruktorze? Jest spokojny?
kappa22
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 21 grudnia 2011, 16:47

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez zyga » sobota 31 grudnia 2011, 21:32

w temacie nie pomogę ale pozwolę się odnieść do Waszych opinii na temat ceny godziny szkolenia
zadam proste pytanie - ile kosztują was wszelkiego rodzaju korepetycje, czy np nauka gry na instrumencie?
korepetytor/nauczyciel gry na instrumencie nie ponosi ŻADNYCH kosztów
uczy w domu, nie potrzebny jest sprzęt, nie płaci podatków
prowadząc naukę jazdy trzeba zapłacić instruktorowi, kupić i utrzymać auta, utrzymać biuro, utrzymać plac manewrowy, i oddawać państwu haracz
realny koszt godziny dla właściciela szkoły to nie mniej niż 45zł (instruktor na umowę o pracę zarabiający 15zł/h na rękę to koszt dla pracodawcy 27zł/h, licząc zużycie paliwa 2l/h to kolejne 12zł, a gdzie reszta kosztów o których wyżej pisałem)
poza tym - wiedząc, co jako kursanci robicie za kierownicą - czy chcielibyście wykonywać tą pracę za 15zł/h?
zyga
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 24 marca 2011, 20:19

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez monika147 » niedziela 03 marca 2013, 20:16

Ja prawo jazdy robiłam w zeszłym roku. Nie byłam zadowolona ze szkoły w której robiłam ale nie będę robiła antyreklamy ...

Jak to stwierdził Łukasz instruktor ze szkoły na os. Orła Białego (nawet nie pamiętam jak się nazywa ale chyba Profesional) umiałam jeździć samochodem ale mało co wiedziałam na temat przepisów. wszystko robiłam wg schematu nie dokońca wiedziałam dlaczego tak. i wystarczyło tylko kilka godzin i Łukasz mnie naprostował:P nauczył patrzeć na znaki, zwrócił uwagę na kilka rzeczy na które podczas kursu nie zostały wogóle poruszone i teraz po roku mogę stwierdzić że były one ważne. A podstawą było to, że gdy popełniałam błędy nie było krzyków i tylko na spokojnie analiza dlaczego wystąpił błąd czy z mojej niewiedzy, czy z tego ze nie obserwowałam... i wszystko było na miejscu tłumaczone w taki sposób bym nie popełniała więcej błędów. jeżeli chcecie nuemr to albo znajdźcie szkołę w internecie albo napiszcie na priv.
monika147
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 03 marca 2013, 20:07

Re: Poznań, jakiego instruktora polecacie?

Postprzez miki789 » poniedziałek 13 lipca 2020, 13:27

Skontaktuj się ze szkołą prawojazdy-poznan.com.pl. Pan Roman prowadzi i kurs online i potem jazdy i mogę go polecić. Naprawdę widać, że profesjonalista, który wie co robi i o czym mówi więc warto z jego usług skorzystać. Instruktorów jest tam kilku, ale jednak zawsze każdy sam decyduje pod czyim okiem będzie się przygotowywał.
miki789
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 24 października 2018, 09:25


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości