ASPEKT - Centrum Szkoleń Specjalistycznych Częstochowa

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

ASPEKT - Centrum Szkoleń Specjalistycznych Częstochowa

Postprzez kierowcaczestochowa » środa 28 grudnia 2011, 22:38

Ośrodek szkolenia kierowców Aspekt w Częstochowie specjalizuje się w szkoleniu kierowców zawodowych, daje możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień w sferze transportu drogowego oraz certyfikatów takich jak Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym. Kursy obejmują również zagadnienia przewozu towarów niebezpiecznych - przepisy ADR, pojęcia praktyczne jak np. czas pracy kierowcy, funkcjonowanie systemu tachografów cyfrowych.

Szkolenia dla kierowców zawodowych obejmują kwalifikacje wstępne, uzupełniające, przyspieszone oraz szkolenia okresowe kierowców kat C, C+E, C1,C1+E oraz D, D+E, D1, D1+E.

Prowadzone są również szkolenia z zakresu BHP oraz P.POŻ.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy: ASPEKT – Centrum Szkoleń Specjalistycznych - Częstochowa

Nasze centrum szkoleń zapewnia usługi kształcenia na najwyższym poziomie dzięki zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesnym metodom szkoleniowym w postaci symulatorów jazdy oraz programu kształcenia w formie e-learning.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych regionu miasta Częstochowa, Śląska oraz okolic.
Ostatnio zmieniony czwartek 01 maja 2014, 13:43 przez kierowcaczestochowa, łącznie zmieniany 2 razy
kierowcaczestochowa
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 28 grudnia 2011, 22:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ASPEKT - Centrum Szkoleń Specjalistycznych Częstochowa

Postprzez mk61 » czwartek 29 grudnia 2011, 09:20

Chyba wam się strona popsuła. A i tak niewiele na niej ciekawego.
Ile za pełną KW i jak długo trzeba by u was być przy korzystaniu z e-learningu?
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

Re: ASPEKT - Centrum Szkoleń Specjalistycznych Częstochowa

Postprzez kierowcaczestochowa » czwartek 29 grudnia 2011, 12:43

mk61 napisał(a):Chyba wam się strona popsuła. A i tak niewiele na niej ciekawego.
Ile za pełną KW i jak długo trzeba by u was być przy korzystaniu z e-learningu?


Stron działa bez zarzutu (najnowszy IE9, FF, Chrome, również starsze wersje + włączony Java Script, ewentualnie proszę napisać, co takiego się zepsuło, na IE8 oraz IE7 mniej atrakcyjny wygląd), kontakt podany na stronie:
501 555 409
515 177 413
aspekt.css@gmail.com
kierowcaczestochowa
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 28 grudnia 2011, 22:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ASPEKT - Centrum Szkoleń Specjalistycznych Częstochowa

Postprzez pedron306 » czwartek 05 marca 2015, 12:20

A czy organizujecie szkolenia BHP dla kierowców zawodowych takie jak ta firma Obsługa BHP - BHPEX Zielona Góra?
Potrzebuję takie szkolenie, ale mam do niej trochę za daleko, więc szukam czegoś w swoim rejonie.
pedron306
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 05 marca 2015, 12:18

Re: ASPEKT - Centrum Szkoleń Specjalistycznych Częstochowa

Postprzez Michalina34 » czwartek 16 lutego 2017, 19:26

To jest jedna sprawa, a inna to czy prowadzicie ocenę ryzyka zawodowego dla kierowców? Ja taką znalazłem jedynie na stronie https://bhp-online.com/ocena-ryzyka-zawodowego-kierowca-mechanik-p6377 i szukam czegoś więcej, ale nie mogę znaleźć. Z tego co wiem to ważna sprawa w zakładzie pracy zatrudniających zawodowych kierowców. Państwowa inspekcja pracy wymaga takiej oceny ryzyka zawodowego dla kierowców.
Michalina34
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 16 lutego 2017, 19:23


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości