Szkoła Dobrej/ Bezpiecznej Jazdy

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Szkoła Dobrej/ Bezpiecznej Jazdy

Postprzez annMarii » środa 29 maja 2013, 08:48

Dzień Dobry,

jeśli umieściłam temat który już był to z góry przepraszam. Ale go nie "namierzyłam".
Chciałabym prosić o poradę: gdzie? jak? za ile? i jak długo powinien trwać?
Kurs bezpiecznej jazdy.

Tzn. Chciałabym z jakimś ekspertem przetestować: wchodzenie w poślizgi, gwałtowne hamowanie, slalomy, gwałtowne zmiany kierunku jazdy, itp.

Mam prawo jazdy od 6-7 lat, sporo kilometrów przejechanych, jeżdżę zdecydowanie lepiej niż stereotypowa "baba" i bardzo lubię prowadzić samochód ale czuję wewnętrzną potrzebę podszkolenia się dla jeszcze lepsze czucie się za kółkiem.
Proszę o informację.
Jeśli Szkolenia/Kursy są w pobliży Olsztyna byłoby super ale wycieczka też wchodzi w grę. :)
annMarii
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 maja 2013, 08:38

Re: Szkoła Dobrej/ Bezpiecznej Jazdy

Postprzez gremlinek » środa 29 maja 2013, 23:29

Dwa rozne auta moga roznie zachowywac sie w tych samych warunkach. Dodatkowo na miescie/trasie nie bedziesz miala tego komfortu co na placu/torze.
gremlinek
 
Posty: 59
Dołączył(a): niedziela 24 marca 2013, 14:31

Re: Szkoła Dobrej/ Bezpiecznej Jazdy

Postprzez annMarii » czwartek 30 maja 2013, 07:17

gremlinek napisał(a):Dwa rozne auta moga roznie zachowywac sie w tych samych warunkach. Dodatkowo na miescie/trasie nie bedziesz miala tego komfortu co na placu/torze.



Gremlinek, wiem ale technikę warto zawsze podszkolić. Po za tym z tego co wiem, można na takich kurs/szkolenie pojechać własnym autem. I tak chciałabym zrobić. :)
annMarii
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 maja 2013, 08:38

Re: Szkoła Dobrej/ Bezpiecznej Jazdy

Postprzez robi625 » piątek 05 sierpnia 2016, 12:40

No cóż odpowiedz na Twoje pytanie jest ciężka bo ceny takich szkoleń różnią sie w zależności od miejscowości ja robiłem takie szkolenie w firmie Crusar4rally ofertę znajdziesz tutaj http://www.crusar4rally.eu/oferta/szkol ... nej-jazdy/ , jest to firma z Wrocław która specjalizuje sie w takich szkolenia i płaciłem za to 400 zł. Na kursie były takie zagadnienia jak :
- Hamowanie na wprost na nawierzchni śliskiej
- Hamowanie na łuku o nawierzchni śliskiej
- Hamowanie z ominięciem przeszkody
- Ćwiczenie reakcji na uślizg osi tylnej auta

Jesli jesteś z okolic to mogę polecić Ci ta firme.
robi625
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 sierpnia 2016, 12:35


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości