Utworzenie profilu kierowcy [C+E]

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Utworzenie profilu kierowcy [C+E]

Postprzez SeDay » sobota 01 listopada 2014, 16:15

Mam kilka pytań odnośnie założenia profilu kierowcy, robię prawo jazdy kat. C i C+E gdy robiłem B jeszcze takich głupot nie było więc nie bardzo wiem jak się za to zabrać a do OSK w którym robię nie chcę jechać bo mam trochę daleko i myślę że tutaj uzyskam informacje.

Otóż mam aktualnie zrobione badania lekarskie i psychotesty robiąc profil kierowcy robię tam gdzie wydają prawa jazdy? Czy robiąc to osobiście muszę coś płacić? (słyszałem że 100zł :/), słyszałem też że czas oczekiwania na to ok. 2 dni i gdy utworzą wystawiają taką kartę z przydzielonym numerem, oznacza to że jadac załatwić sprawę składam papiery a za 2 dni znów muszę jechać odebrać tą kartkę i dopiero dostarczyć ją do OSK?

Sprawa jest na tyle skomplikowana że wszystko jest w innych miejscowościach, do OSK mam ok 33 km i do urzędu gdzie wydają prawa jazdy drugie tyle, co gorsza jest to w dwóch innych kierunkach (mieszkam na "środku") więc chciałbym ile się da ograniczyć jeżdżenie.



Najlepiej niech ktoś prosto wytłumaczy jak się za to zabrać bo na różnych stronach różnie piszą i sam już nie wiem co i jak.
SeDay
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 13 lutego 2011, 23:43
Lokalizacja: FWS

Re: Utworzenie profilu kierowcy [C+E]

Postprzez Michal9191 » sobota 01 listopada 2014, 21:20

Papiery o Pkk składasz tam gdzie wydają prawo jazdy. Nic nie płacisz za to i najczęściej wydają od ręki i z tym idziesz do szkoły nauki jazdy. I z tym pkk idziesz do wordu zapisać się na egzamin.
Michal9191
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 17:11


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości