PKK

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

PKK

Postprzez Mateusz0381 » wtorek 25 kwietnia 2017, 18:35

Niedawno zapisalem sie na kurs i mam pare pytan odnosnie pkk. Na wykladach dostalem zgoda dla rodzicow gdyz nie mam skonczonych 18 lat i upowaznienie ze szkola moze wyrobic profil. Czy to wszystko czy moze powinienem upomniec sie o cos jeszcze o jakis wniosek ktorego moglem nie dostac bo nie bylem na pierwszych wykladach. I drugie pytanie w dzien ktory oddam papiery bedzie mi brakowalo 6 dni do wymaganego wieku 17 lat i 9 miesiecy czy w takim przypadku bede mogl otrzymac profil czy bede musial poczekac te 6 dni? Z gory dzieki
Mateusz0381
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 25 kwietnia 2017, 18:29

Re: PKK

Postprzez bartek0807 » wtorek 25 kwietnia 2017, 20:38

Do wyrobienia PKK potrzebne są :

- jedna fotografia o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm - jak powiesz,że do PJ fotograf powinien wiedzieć jak zrobić,
- orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem, wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców - może mają jakiegoś "zaprzyjaźnionego" lekarza i zrobią Wam na miejscu - musisz dopytać
- pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat
- wypełniony WNIOSEK o wydanie prawa jazdy (wzór ) .

Na wniosku jest miejsce na własnoręczny podpis,który potem znajduje się na PJ,więc raczej musicie je sami wypełnić i podpisane dostarczyć do szkoły razem z resztą w/w dokumentów
bartek0807
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 17:26

Re: PKK

Postprzez eragon » wtorek 25 kwietnia 2017, 21:11

Aby rozpocząć kurs musisz mieć PKK i odpowiedni wiek, czyli musisz poczekać.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości