Egzamin w WORD pytanie :)

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin w WORD pytanie :)

Postprzez Cayar » wtorek 04 lipca 2017, 14:22

Witam
mam problem. Zacząłem kurs w szkole jazdy jakieś 2 lata temu, zdałem wewnętrzny egzamin teoretyczny, ale nie zdałem praktycznego, potem wyjechałem za granicę i tak to odkładałem. Teraz mam na pieńku z gościem z tej szkoły i nie chce mi się z nim użerać. No i teraz pytanie, czy muszę zdać kurs praktyczny wewnętrzny w szkole jazdy, żeby wogole mieć możliwośc zaczęcia zdawania w WORDzie? Czy jest możliwosc zeby ten kurs głupi ominąć jakoś czy muszę się użerać z tym gościem w SJ ? Pozdrawiam, dzięki za odpowiedzi
Cayar
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 04 lipca 2017, 14:18

Re: Egzamin w WORD pytanie :)

Postprzez szerszon » wtorek 04 lipca 2017, 22:14

Możesz zabrać "papiery" i dokończyć w innym OSK.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin w WORD pytanie :)

Postprzez Cayar » środa 05 lipca 2017, 15:06

Jakie papiery muszę zabrać z OSK? Mam kartkę z numerem PKK i czy to nie wystarczy, żeby na egzamin do WORD sie zapisać? Co dostaje po ukonczeniu kursu w OSK, jaki papier i czy to niezbędne?
Cayar
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 04 lipca 2017, 14:18

Re: Egzamin w WORD pytanie :)

Postprzez eragon » czwartek 06 lipca 2017, 11:38

Skoro masz PKK to sprobuj sie zapisać na egzamin - zobaczysz czy sie da. Jesli nie - wizyta u tego goscia konieczna, bo nie masz zakończonego szkolenia. Zabierzesz papiery i pójdziesz do innego OSK.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Egzamin w WORD pytanie :)

Postprzez szerszon » czwartek 06 lipca 2017, 23:14

Cayar napisał(a):Jakie papiery muszę zabrać z OSK?
Kartę muszą Ci podkreślić i podpisać, uwolnić profil, aby inny osk dał radę dokończyć.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości