Nie czuję się..

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Nie czuję się..

Postprzez kokosik » czwartek 15 sierpnia 2019, 14:13

Witajcie. Wyjeździłam mnóstwo godzin i oblałam parę egzaminów. Jednakże mój problem polega na tym, że ciągle czuję, że to nie jest "to",
5 instruktorów powiedziało mi, że powinnam iść na egzamin.
Ostatnio nawet zmieniłam miasto, by mieć pewność, że nie jeżdżę na pamięć i było podobnie.
Ciągle mam wrażenie, że nic nie wiem..ciągle bym najlepiej jeździła ELką, bo mam wrażenie, że nic nie umiem. Im więcej jeżdżę, tym widzę tylko więcej błędów..wpadłam w błędne koło..na egzaminie tracę nerwy, jakbym nie wytrzymywała presji i to już na łuku(ostatnio 2x razy zatrzymałam się za szybko wjeżdżając do koperty).

Kiedy poczuliście się "godni" uprawnień? Lubię jeździć, nawet bardzo...ale sama już zwątpiłam czy chce mieć uprawnienia...ratunku..Jak po jakiejkolwiek ilości godzin można stwierdzić, że się umie jeździć?
kokosik
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek 09 sierpnia 2019, 15:08

Re: Nie czuję się..

Postprzez szymonix » poniedziałek 19 sierpnia 2019, 10:31

Ustawa mówi o dopuszczeniu do egzaminu przez instruktora, ale w życiu to raczej kursant podejmuje taką decyzję.. Chyba, ze zupełnie nie ogarnięty to mu instruktor wybija z głowy ewentualne ośmieszanie się w WORDzie..
Skoro nie idzie na egzaminie, to trzeba ogarnąć to co nie idzie.. Jeździć.. !!
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości