OSK Havranek

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

OSK Havranek

Postprzez Sweta » sobota 26 października 2019, 19:15

Serdecznie polecam OSK Havranek. Po 9 latach od momentu ukończenia kursu zdecydowałam się w końcu zdawac
egzamin. W tym czasie trafiłam na kilka instruktorów, którzy podczas jazdy rozmawiali przez tel. ze znajomymi, albo zamiast jeździć trasami egzaminacyjnymi odbierali kolegę z punktu A i musieliśmy podrzucić go do punktu B, przecież jaka różnica gdzie mam ćwiczyć jazdy (Pozdrawiam Pana Krzysztofa - instruktora z Białołęki), albo przekładali w ostatniej chwili godzinę, a co więcej, nawet dzień. I wiele innych rzeczy po prostu nie dopuszczalnych.
U Pana Rafała z OSK Havranek jest zupełnie inaczej.
Jazdy zaczynaja się i kończą punktualnie w tym samym miejscu.
Pan instruktor cierpliwie tłumaczy wszystko na spokojnie i szczegółowo. Nie załatwia spraw prywatnych, podczas jazdy jest skupiony na kursancie. Ma ogromną wiedzę i można się od niego dużo nauczyć. Widać ze Pan instruktor lubi swoją prace, to jego pasja.
Na jazdach zostałam przygotowana do egzaminu praktycznego na najwyższym poziomie. Egzamin zdany za pierwszym razem na Odlewniczej. Zaznaczam że egzamin miałam dokładnie na trasie, na której jezdziłam z Panem Rafałem. Daje bardzo cenne wskazówki. Jeżeli jakiś manewr mi nie wychodził, powtarzaliśmy, aż nie zrobiłam dobrze. Odpowiada na wszystkie pytania. Ma przygotowaną zawsze teczkę z rysunkami, gdzie tłumaczy jak trzeba sie zachować w różnych sytuacjach na drodze. Wszystkie polecenia na egzaminie wykonane bez błędów, to jest duża zasługa Pana Rafała. Bardzo się cieszę, że znalazłam tą szkołę w internecie i zdecydowałam się ja wybrać - to był mój najlepszy wybór. Dodam, że Pan Rafał jest bardzo kompetentny i na bieżąco wie o zmianach sądu najwyżego dot. przepisów ruchu drogowego. Zawsze będę polecać OSK Havranek.
Sweta
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 26 października 2019, 18:30

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości