Wykłady internetowe

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Wykłady internetowe

Postprzez Cyryl » piątek 03 kwietnia 2020, 22:15

ponieważ firma z którą współpracuję nie działa od 11.03, w zasadzie z nudów wpadłem na pomysł internetowego poprowadzenia
wykładów - konsultacji kursu Kwalifikacji Wstępnej na przewóz rzeczy i osób dla uczestników e-learningu w naszej firmie.

e-learning jest wygodny, bo przychodzi się w godzinach dla siebie dogodnych, ale oglądając przeźrocza, w razie wątpliwości uczestnicy kursu nie mają się kogo spytać, poradzić, wyjaśnić wątpliwości.

ponieważ w obecnej sytuacji i tak siedzimy uziemieni w domu, można ten czas wykorzystać na naukę.

miałem trochę trudności, bo ze skypa korzystałem jakieś 5-8 lat temu, aby porozmawiać z jedną osobą, a zrobienie spotkania na więcej osób okazało się trudniejszą rzeczą.

dodatkowo podczas tych spotkań mogę tylko mówić, a korzystanie z prezentacji, zdjęć, schematów, rysunków jest niemożliwe, więc skorzystałem z platformy padlet, gdzie uczestnicy będą mieli dostęp do materiałów.

o ile na początku zrobiłem jedno testowe spotkanie, aby sprawdzić, czy to wszystko zadziała, na pierwszym miałem 3 osoby, dzisiaj już 5, ale niektórzy mieli jeszcze trudności z połączeniem.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wykłady internetowe

Postprzez MMOmaniak » czwartek 16 lipca 2020, 21:41

Myślę, że to bardzo dobry pomysł, szczególnie teraz coraz więcej szkoleń jest prowadzonych właśnie w ten sposób, czyli online.
Ma to wiele zalet m.in. zapewnia duże bezpieczeństwo i jest też bardzo wygodne!
Avatar użytkownika
MMOmaniak
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 18 stycznia 2017, 16:14
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości