Zmiana OSK kat D

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Zmiana OSK kat D

Postprzez Sekiro » czwartek 21 maja 2020, 20:04

Witam panie i panowie. Potrzebuję porady. Robie D plus kwalifikacje wstępna. Wpłaciłem 90% kwoty za całość, mam paragony potwierdzające wpłaty. Jeśli chodzi o postępy w kwalifikacji nie jestem nawet w połowie. Ponadto mam wyjeżdżonym 20 h jazd, jestem po D, więc zostało mi 40. Reasumując. Chodzi o to, ze docelowo chcę się zatrudnić jako kierowca MZA w Warszawie, ale prawo jazdy robie w jednym z miast na południu Polski. Stwierdziłem, ze nauka starym autosanem w manualu, jak i dużo mniejsze natężenie ruchu miejskiego w porównaniu z Warszawą nie przygotuje mnie należycie do pracy kierowcy w Warszawie. Na tym etapie chce przenieść kwity do osk mza w Warszawie. I teraz tak. Jakie są procedury. Czy odzyskam pieniądze za nie wyjeżdżone godziny i bloki kwalifikacji, ktorych nie realizowałem? Czy beze musiał płacić za wszystko w nowym osk czy tylko za pozostałe godziny i kwalifikacje i dopłacić Ew. Różnicę w cenie? Czy właściciel osk ma obowiązek zwrócić mi czesc pieniędzy? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Sekiro
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 maja 2020, 19:55

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości