Swiadectwo kwalifikacji

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Szkolenie okresowe

Postprzez honda88 » środa 07 kwietnia 2010, 15:08

Ja się zapisałem na szkolenie okresowe w EUREDUSIE w Dąbrowie Górniczej, mają 15% rabatu w kwietniu więc warto skorzystać. Wytłumaczą telefonicznie jaki kurs potrzebujesz zrobić, a jaki nie. euredus.pl
honda88
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 kwietnia 2010, 14:44

Postprzez Jelczuu » piątek 09 kwietnia 2010, 17:49

Szkoda, że nie ma nawet cenniku na stronie.
Avatar użytkownika
Jelczuu
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota 13 marca 2010, 17:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez asmoxp1989 » wtorek 23 listopada 2010, 15:00

posiadam pytania na kwalifikacje wstępną (nowe świadectwo kwalifikacji) na kat C oraz na kat D pisać na gg 4760727
asmoxp1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2010, 14:59

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez Młody1 » sobota 11 grudnia 2010, 00:18

Witam szanownych forumowiczów!
Jakie dokumenty i w jakiej kolejności muszę załatwiać teraz aby zostać zawodowym kierowcą?
Czy to prawda że najpierw muszę zrobić prawo jazdy kategorii C, a dopiero później kategorii C+E?
Młody1
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 11 grudnia 2010, 00:07

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez ella » sobota 11 grudnia 2010, 12:34

Czy to prawda że najpierw muszę zrobić prawo jazdy kategorii C, a dopiero później kategorii C+E?



Prawda
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez levis1991 » czwartek 16 lutego 2012, 14:13

a ja mam takie pytanie, czy ktoś kiedyś robił świadectwo kwalifikacji na stronie osk.e-kierowca.pl?
jak wygladaja egzaminy czy można jakoś ten system oszukać, czy godziny spędzone przed komputerem sa brane pod uwagę? czy test można poprawiać?
Pozdrawiam Kamil
levis1991
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 lutego 2012, 14:05

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez mk61 » czwartek 16 lutego 2012, 15:30

Zostałem wywołany, więc odpowiadam.
Na programie e-kierowca robiłem szkolenie okresowe.
Wyglądało to tak, że przez 5 dni musiałem robić 5 modułów. 1 moduł na 1 dzień. Szkolenie odbywało się na zasadzie czytania i słuchania slajdów w każdym module. Każdy moduł miał mniej więcej między 100 a 200 slajdów. Na każdy slajd był określony minimalny czas jego wyświetlania (chyba coś około 30 sekund) i przewijając slajd przed tym czasem, nie był on zaliczany. Na koniec każdego modułu były ćwiczenia i ich zaliczenie pozwalało nam przejść do następnego. Czy się da oszukać? Można oczywiście co kilka sekund tylko klikać, ale raczej nie o to chodzi. Instruktor mówił, że podobno można robić jeden moduł na jeden dzień i jest to gdzieś zapisywane i kontrolowane, ale jak jest w rzeczywistości, tego się raczej zwykłe szaraki nie dowiedzą. :) Jeden moduł zajmował około 2-3 godzin z przerwami na papierosa, kawkę, herbatkę.

Czy można poprawiać? Tam nie ma czego poprawiać. Oglądamy slajdy przez odpowiedni czas i lecimy dalej. Niektóre rzeczy ciekawe, niektóre wręcz bzdurne. Jeden slajd mi powiedział, że nie można przewozić ładunku o odrażającym kształcie, albo, że przyczyną wypadków jest służba zdrowia. :D

Niestety nie wiem, jak jest z pełną kwalifikacją i jak odbywa się szkolenie praktyczne, ale podejrzewam, że będzie to mniej więcej na tej samej zasadzie.
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez levis1991 » czwartek 16 lutego 2012, 16:04

z tego co widzę jak się zalogowałem to mam ok 500 pytań na jedną cześć, a tych części jest 12/13.
ciekawi mnie fakt zaliczeń ćwiczeń bo tak naprawdę można otworzyć nową kartę w przeglądarce i wyszukać odpowiedzi w internecie. Lub na scrinshotach które robię :D
levis1991
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 lutego 2012, 14:05

Re: Swiadectwo kwalifikacji

Postprzez meatball » środa 04 listopada 2020, 22:15

Ja generalnie jak jestem niepewny co do spraw formalnych, korzystam ze strony https://rozliczkierowce.pl/. Wtedy miły konsultant wszystko wyjaśni. Generalnie stronę tę traktuje jako kompendium wiedzy odnośnie transportu i przejazdów.
meatball
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 04 listopada 2020, 22:13

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości