DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez JUSTA » środa 22 listopada 2006, 10:09

Kto z Was może polecić dobry ośrodek, instruktora w celu wykupienia dodatkowych jazd? może ktoś z WAs może coś mi polecić?????
JUSTA
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 21 listopada 2006, 10:52
Lokalizacja: POZNAŃ

Polecam instruktorów HigH - Szkoła Jazdy

Postprzez HIGH » środa 22 listopada 2006, 16:41

Witaj! Odpowiadając na Twoje zapytanie polecam HigH - Szkołę Jazdy. Mieści się w centrum miasta, jazdy można rozpoczynać i kończyć tam gdzie się chce. Jeździsz takim samym autem jak na egzaminie. Wszyscy instruktorzy są OK, ja szczególnie polecam Pana Szymona.
Stronka: www.high.com.pl
HIGH
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 12 stycznia 2006, 19:20

Gorąco polecam tę szkołę !!! high jest OK

Postprzez olga b. » środa 22 listopada 2006, 23:13

Zauważyłam wpisik o high szkole jazdy i nie mogłam się oprzeć żeby polecić Chłopaków. Kursik wspominam bardzo fajnie, zdałam za pierwszym razem, przede wszystkim dzięki nim.
Wiem, że dla osób które wykupują dodatkowe jazdy mają również jakieś zniżki, pewnie znajdziesz je na ich stronie internetowej, która jest zawsze aktualna.
A ... i jeśli chcesz zdać egzamin to polecam wykład prowadzony u nich przez Szefa na temat egzaminu - On po prostu podpowiada jak zdać egzamin! Mi to wiele pomogło. A są na tyle w porządku, że z pewnością pozwolą Tobie na niego wejść pomimo że nie robiłaś tam kursu.
Polecam.
Ukończyłam kurs - w rewelacyjnej firmie ...
Zdałam egzamin - bezbłędnie ...
Jeżdżę i jest super ...
olga b.
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 30 lipca 2006, 23:15
Lokalizacja: Poznań

Re: DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez brygit22 » środa 16 marca 2011, 21:40

Witam. Mam na imię Agnieszka i jestem córką instruktora jazdy. Chciałabym tacie pomóc i polecić jego ośrodek. Tata jest super instruktorem, miłym, uprzejmym i spokojnym. Jego szkoła ma dużą "zdawalność" czyli jego uczniowie dobrze zdają egzaminy. Pamiętam, że kiedy robiłam kurs prawa jazdy ogromnym problemem było znalezienie dobrego i miłego instruktora. Mój instruktor spał na rozłożonym fotelu kiedy ja godzinami jeździłam po placyku, lub grał w gry i często krzyczał. Nauka jazdy musi być komfortowa. Mój tata jest oazą spokoju i cierpliwości.
Polecam. Krzysztof Adamczak , OSK Adamczak w Poznaniu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 lutego 2012, 19:24 przez brygit22, łącznie zmieniany 1 raz
brygit22
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 marca 2011, 21:25

Re: DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez piotrekbdg » środa 16 marca 2011, 22:47

Chciałabym tacie pomóc i zareklamować jego ośrodek.


Zgodnie z definicją reklama jest formą płatną.

Mój tata jest oazą spokoju i cierpliwości.


To czemu wolałaś jeździć z kimś obcym i jeszcze tracić dodatkowe pieniądze?
piotrekbdg
 
Posty: 2139
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 00:18

Re: DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez koherentny » środa 20 lipca 2011, 09:51

Witam. Nazywam się Piotr Roszak.
Jestem Instruktorem Nauki Jazdy z ukończonym kursem na Egzaminatora.
Planujesz kurs prawa jazdy? Bądź jazdy doszkalające? Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia przygotuj się dobrze do egzaminu!
Zapraszam na mój profil na Facebooku: Instruktor Nauki Jazdy – Poznań oraz moje strony.
http://www.naukajazdy-poznan.eu oraz http://www.jazdydoszkalajace.boo.pl
Zapewniam cierpliwość i dobrą atmosferę podczas jazdy a wysokie wymagania gwarantują zajęcia na najwyższym poziomie.
Poznasz na nich:
Zadania egzaminacyjne i kryteria oceny
Przepisy ruchu drogowego
Zasady jazdy ekonomicznej - Eko Driving
Skuteczne sposoby nauki jazdy po łuku (bez sztuczek, sposobów, knyfów na słupek)
Instruktor Nauki Jazdy
Obrazek
Nauka Jazdy Poznań
Avatar użytkownika
koherentny
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 31 stycznia 2011, 18:13

Re: DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez julkajulniem » wtorek 25 sierpnia 2020, 14:26

Podbijam temat z dwóch powodów. Po pierwsze może się teraz komuś przydać a po drugie obiecałam mojemu instruktorowi że jak zdam egzamin za pierwszym razem to napisze parę ciepłych słów o jego sposobie nauki. Ta więc w Poznaniu spokojnie mogę polecić pana Piotra z Autodrive. przemiła osoba z odpowiednim podejściem do kursanta, z dużą cierpliwością i wytrwałością. Umie tez zmotywować do odpowiedniego działania i podnosi na duchu kiedy nie wszystko wychodzi tak jak trzeba.
julkajulniem
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2020, 14:18

Re: DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez kontomoto » środa 14 października 2020, 18:41

higt :) chyba tak się nazwy firma nie dokońca pamietam, dobra szółka :) nauczysz się od podstaw
kontomoto
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa 14 października 2020, 11:36

Re: DOBRY INSTRUKTOR W POZNANIU ???

Postprzez cocolo » czwartek 29 października 2020, 12:21

HgH chyba tak się to pisze, polecam tą szkołe jazdy :) mili uprzejmi instrutorzy którzy dobrze tłumaczą
cocolo
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 27 października 2020, 18:31


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości