Taka mała konkluzja.

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Taka mała konkluzja.

Postprzez Archie » środa 14 sierpnia 2002, 10:35

Witam.
Niewiem, czy w dobrym miejscu umieszczam moje konkluzje :]
Jest tutaj glosno o roznych wielkich osrodkach, jak to sie denerwujemy zdajac egzamin, jak to sie meczymy po 3,4 razy. Ja robilem prawko tak. Szkola Nauki Jazdy w W-wie - malutka. Sala teorii miescila sie z sali nauki Zajec Praktyczno Technicznych w Szkole Podstawowej. Jednak czlowiek tlumaczacy teorie, robil to w naprawde wysmienity sposob. Placyk manewrowy, coz, rewelacji nie bylo. Szkola miala wlasny placyk wymalowany na boisku szkolnym. Instruktorzy w porzadku. Nie darli sie, ucza dobrej techniki jazdy, cierpliwy. Niestety, ja mialem wiecej godzin jazdy po miescie (okolo 17 h), a malo na placyku (3 h). Pierwszy egzamin zdawalem w W-wie, oblalem na luku (spodziewalem sie tego, kolo przednie bylo STYCZNE z linia), drugi juz w Siedlcach. Jest tam jeden czlowiek, ktory jest niesamowity (jak ktos chce: http://www.edzio.siedlce.net). Uczy swietnie, pomaga w zalatwieniu formalnosci. Wzialem u niego 2 godziny jazdy przed egzaminem, przejechalem sie po Siedlcach i tu wyszly moje profity z wiekszej godziny jazd po miescie. Jezdzilem sobie calkowicie na luzie. Na placyku jezdzilem ok. 1h15min i koles nauczyl mnie placyku! Nie na czuja (jak Pan zobaczy tyczke pacholka w tylnej szybce to obrot w prawo), tylko tak, ze mozna wykorzystac to w praktyce na parkingu. Zdalem w Siedlcach. Bez zadnych lapowek, calkowicie uczciwie. Jestem w stanie obalic pogloski, jakoze w Siedlcach kazdy zdaje. To nieprawda. Z 8 osobowej grupy, 4 oblalo placyk, z pozostalej 4, zdaly 2 osoby. Ale egzaminator byl uczciwy. Uwalal za ewidentne bledy, nie czepial sie glupot. Bardzo sympatyczny, konkretny, nie stresowal egzaminowanych. W sumie musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Ciesze sie, ze uczylem sie jezdzic w malej szkole jazdy i zdawalem egzam w Siedlcach. Od 5 miesiecy mam prawko, jezdze po W-wie prawie non-stop. Zrobilem traske do Hiszpanii (w obie strony prowadzilem). Niektorzy mowia, ze jest gorzej, bo to duze miasto, a w Siedlcach male... Jak ktos sie uczyl w W-wie to nie ma problemu. Przepraszam, ze nudze, ale moze to jakas odmiana w porownaniu do ostatniej fali postow nt. prawka od 16, 17, 18 lat. Sam mam 17 :]] Jednakze urodzony w styczniu. Nie mam jakichs pociagow do duzych predkosci. Narazie przeczytalem ksiazke Sobieslawa Zasady i od 3 miesiecy trenuje na zamknietym placu, co tez bym polecal mlodym (jak ja) kierowcom. Daje to poczucie wiekszej pewnosci, ale zapewniam was, ze nie ufam sobie za kolkiem i nie przeceniam swoich mozilosci. To tyle. Do zobaczenia na drodze.
Pozdroffka Archi
Archie
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela 04 sierpnia 2002, 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » środa 14 sierpnia 2002, 12:15

powiedz mi tylko w jakiej dokladnie uczyles sie szkole w wawie. bo tak sie sklada ze jak tez sie w takiej szkole uczylem. sala od zpt. maly placyk na boisku. podaj nazwe tej szkoly.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Pablo » środa 14 sierpnia 2002, 12:40

Nie podawaj nazwy, bo to będzie kryptoreklama :)
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

odp

Postprzez pluto » środa 14 sierpnia 2002, 14:49

Prosimy nie wymieniać nazw Ośrodków Szkolenia Kierowców na łamach forum. (rekalama / antyreklama)

jeżeli ktoś będzie chciał konkretne nazwy - prosimy załatwiać to przez wiadomości prywatne.
pluto
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:37

Postprzez miros » środa 14 sierpnia 2002, 17:12

ku... jaka reklama. pewnie zaraz wszyscy uderza na ta szkole i beda chcieli sie tam zapisac, bo oczywiscie wszyscy na tym forum sa z warszawy i akurat musza sie zapisac do jakiejs szkoly i okazuje sie ze ta jest najblizej. wyluzujcie troche.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez scorpio44 » sobota 17 sierpnia 2002, 17:56

Słuchajcie, ale to przecież nie ma problemu!
Wystarczy na początku i na końcu postawić słowo "REKLAMA" i nikt nie ma prawa się przyczepić! :)
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miros » sobota 17 sierpnia 2002, 18:17

o i to jest good. napisze ze jak ktos nie chce czytac reklam to niech przez kolejne pare linijek zamknie oczy i sprawa zalatwiona.
Ostatnio zmieniony sobota 17 sierpnia 2002, 18:52 przez miros, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Piszczyk » niedziela 18 sierpnia 2002, 08:09

Kontynuując temat reklamy ośrodków proponuję pójść jeszcze krok dalej: zakazać użytkownikom Forum używania nazw samochodów, bo przecież mogą być uznane jako reklama firm samochodowych. Administratorzy najprawdopodobniej bardziej boją się antyreklam, które mogą się pojawić już wkrótce na Forum, kiedy ludzie zaczną opisywać to, z jakim "rozgarniętym, inteligentnym" instruktorem dane mu było jeździć i dlaczego przez cały kurs waliło od niego wódką na przemian z piwem (bo ja miałem takiego; każdy kurs zaczynał się od kursu po piwo...).
Piszczyk
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 sierpnia 2002, 07:57

Postprzez Elka » środa 21 sierpnia 2002, 20:07

:?: :?: :?:
Zadziwiające :? Na forum w portalu poswieconym w calosci tematyce prawa jazdy nie mozna wymienic informacji o dobrych lub zlyczh szkolach. OSK maja tu swoj odnosnik i moga sie reklamowac, a forumowicze nie moga sie podzielic informacjami jak to dziala w rzeczywistosci. :?
OPSSS
Elka
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 20:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » środa 21 sierpnia 2002, 20:52

Ja tam uważam, że jeżeli my na tym Forum nie możemy wymieniać nazw ośrodków, to tak samo, jakbyśmy nie mogli ich wymieniać np. w tłumie ludzi na przystanku (bo to jest ZABRONIONE :lol: ).
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Elka » środa 21 sierpnia 2002, 20:59

:D :D :D
Zgadzam sie.
Ograniczenie jakie tu narzucono nie jest praktykowane chyba w zadnym serwisie w ktorym rozmawia sie o samochodach.
Elka
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 20:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » środa 21 sierpnia 2002, 21:02

I chciałem jeszcze dodać, że zgadzam się z Piszczykiem w tym, że równie dobrze można by zabronić używania na tym Forum nazw samochodów (bo to jest "raklama" :lol: ).
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Piszczyk » środa 21 sierpnia 2002, 21:23

Panie Kolego Łakomie!
Chciałem powiedzieć, że wszystko, co powiedziałem o swoim instruktorze, to nie było "na jaja", tylko była to szczera prawda. A po drugie (jak się okazuje - w przeciwieństwie do Ciebie :lol: ) nie brałem udziału w tego typu, że tak powiem, "procederze".
Piszczyk
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela 18 sierpnia 2002, 07:57

Postprzez Iza » wtorek 17 września 2002, 14:33

Nie mozna wymieniac nazw ośrodków? Jaka paranoja, przeciez o to tutaj chodzi! Poza tym mysle ze niektore zinternetowane osrodki w taki sposob rowniez moga pobrac opinie na temat ich szkol, no nie? Internet to przeciez prosty, ogólnodostepny oraz szybki system przekazu, i taki jest jego cel - przesył informacji. Poza tym osoby odwiedzajace forum moga dzieki roznym opniom latwiej wybrac szkole do ktorej zechcieliby sie zapisac... Ale patent, no ja nie moge --;; Forum o szkoleniu i instruktorach a my sie mamy poslugiwac gwiadkami? Buehehe...

t.i. t.m.i.

we've been running over battlefields
from century to century
to century...
nothing wrong nothing right
there was no day there was no night

Iza
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 17 września 2002, 12:50
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez mytek » wtorek 17 września 2002, 14:50

No niestety jest taki przepis że nie wolno tego reklamować ...No zgadzam
się z tobą w stu % ze jest to totalna bzdura ale co zrobisz posłużysz się
nazwą ośrodka albo podasz stronke to jest reklamowaniem ble ble ble :D:D i za to pan administrator usunie ci posta :D chyba ze jest tak łaskawy ze przepusci to ..:D Ale tak wracając do meritum sprawy jak
chcesz cos sie dowiedziec konkretnego pisz na priva bo to nie jest zadna reklamą pozdrawiam papa
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Następna strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości