Czemu zamkneliście "PRAWKO NA LEWO"

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Czemu zamkneliście "PRAWKO NA LEWO"

Postprzez Gaudzis » piątek 30 maja 2008, 23:01

To jeden z ważniejszych tematów dotyczących szkolenia ,egzaminowania i nadzoru nad OSK.Uważam że wy jako organ niezależny niepowiązany z OSK ,Starostwami,WORDami powinniście takie tematy drążyć i dociekać prawdy.Wasi dziennikarze tzn.Biultynu "Drogowskaz"moderatorzy tego działu powinniście wykazać się chociaż minimalną inicjatywą i dociekliwością dziennikarską,ażeby pokazać innym i napiętnować publicznie takie sprawy.Zapewne takie posunięcia zwiększyłyby poczytność waszej gazety, tego forum,a przede wszystkim może wtedy nasi politycy zmieniliby swoje postępowanie i wkonsekwencji wpłynełoby to na zmiany ostateczne(a nie ciągłe durne zmiany)w Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym oraz Ustawie o Szkoleniu i Egzaminowaniu.
POZDRAWIAM
PS.
Takich tematów więcej i bardziej nagłaśniać
Gaudzis
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 19 kwietnia 2005, 22:24

Postprzez ella » piątek 30 maja 2008, 23:23

Został chwilowo zamknięty do czasu wyjaśnienia sporów i obrzucania siebie wzajemnie błotem. Styl wypowiedzi mówi sam za siebie.
Wasi dziennikarze tzn.Biultynu "Drogowskaz

Sama czasami coś piszę do "Szkoły Jazdy" (dawny Drogowskaz) i miałam nadzieję na trochę ciekawszą dyskusję którą mogłabym wykorzystać. No ale jak widać zamieniła się ona w przysłowiowe g..

W zasadzie sama zastanawiam się teraz nad sensen istnienia tego działu "dyskusje między instruktorami i egzaminatorami" Jak widać dyskusje zamieniają się w ordynarną pyskówkę typu "k..." i obrażania siebie wzajemnie. A chyba nie o to tu chodziło.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bruno666 » sobota 31 maja 2008, 09:12

Nie zamykać działu. Jeśli już coś trzeba zamknąć, to kopana (bez urazy). :wink:
...
bruno666
 
Posty: 886
Dołączył(a): czwartek 07 września 2006, 23:01

Nie zamykać

Postprzez Gaudzis » sobota 31 maja 2008, 15:33

ella napisał(a):zastanawiam się teraz nad sensen istnienia tego działu .
Ella - osoby którym brakuje: oprócz kultury i wychowania prawdziwych argumentów,mają kompleksy bronią się w sposób nieprzystojący nikomu kulturalnemu,a już na pewno nie przystojący nauczycielowi, egzaminatorowi.Uważam za stosowne wystosowanie do takiej osoby ostrzeżenia, a następnie zablokowania jej.Nie idżcie śladami znanych dyktatorów i nie stosujcie odpowiedzialności zbiorowej.Czy nieplanowaliście spotkania dla aktywnych uczestników forum? I dyskusji nie za maską internetowej strony, ale zorganizowania czegoś co mogłoby przynieść jakieś realne efekty działania tego portalu.Myślę że osoby uczestniczące w tych dyskusjach pragna zmian,ale brak im czasu i odwagi.Sama czasami coś piszę do "Szkoły Jazdy" (dawny Drogowskaz)Kiedyś prenumerowałem Drogowskaż,ale w związku z tym iż w tymże piśmie były często na pierwszych stronach zdjęcia OSK działających często na "uprzywilejowanych"zasadach,a także częste wywiady z właścicielami dużych(właśnie często uprzywilejowanych OSK).Brak żetelnej dziennikarskiej PRAWDZIWEJ(tzn.dociekliwej ,docierającej do dna tematu) pracy zniechęcił mnie do prenumerowania i czytania tego pisma.Z podobnego typu pisemkiem mam do czynienia na terenie mojego powiatu NJ która jest mała w każdym półroczu ma najlepszą zdawalność ukazuje się artykuł i statystyki a niezmiennie obok statystyk od lat zdjęcie uprzywilejowanej OSK,a nie tej najlepszej.Czasami , aby poprawić wizerunek "uprzywilejowanej" OSK miesza się jej zdawalności( wszystkie kategorie łączy się razem) aby pokazać wyższą średnią itp.O tym się nie pisze i nie nagłaśnia CZEMU???!!! Czyżby macki tzw. grupy kolesi(dla mnie to jest dopiero prawdziwa zorganizowana grupa ...którą "ktoś"powinien się zająć) sięgają i do was....a szkoda
"POLSKA to dziwna kraina"-Zulu Gula
Pozdrawiam
Gaudzis
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 19 kwietnia 2005, 22:24

Postprzez ella » sobota 31 maja 2008, 21:25

Temat został wyczyszczony z kłótni i otwarty. Liczę na normalną dyskusję. Przytocze też tekst który kiedyś ukazał się na forum.

Forum jest do wymiany poglądów, a nie "jechania" jeden na drugiego. Możesz się niezgadzać z moimi argumentami/pomysłami/itp. czepiaj się ich nie mnie.
I tego proszę pilnować.

Gaudzis, teraz możesz spokojnie wpisać swoje rozważania w tamtym temacie :P


Kiedyś prenumerowałem Drogowskaż,

Może niezbyt dobrze się wyraziłam."Szkoła Jazdy" zastąpiła "Drogowskaz" Zmienił się zespół redagujący więc i zawartośc jest inna. Po drugie to co ja piszę jest umieszczane w "Szkole Jazdy-Flash czyli internetowe wydanie
"POLSKA to dziwna kraina"-Zulu Gula
Oj dziwna i dziwni ludzie :D

Jeśli już coś trzeba zamknąć, to kopana (bez urazy).

Why?
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Przepraszam

Postprzez Gaudzis » sobota 31 maja 2008, 22:07

Przepraszam,jeżeli coś Cię dszczególnie dotkneło w mojej wypowiedzi.Celem moim było,aby redaktorzy ,dziennikarze,moderatorzy tego jak i innych forów i portali związanych ze szkoleniem i egzaminowaniem(a także inni nie powiązani ze szkoleniem i egz.)zastanowili się czy stanie z boku działa dla dobra nas wszystkich czy szkodzi,czy nie czas podejmować kontrowersyjne tematy i sprawdzić wszystko od podszewki?.Na pewnym etapie życia zaczynamy zastanawiać się "kim jesteśmy i dokąd zmierzamy"i oby to nie było za póżno...Jedni żyją po to aby tylko pomnarzać swój kapitał(nie ważne jakim kosztem-byle nie własnym)-"sknerus(takich ci u nas najwięcej),drudzy nic nie robią ,trzeci nic nie dokonali,ale podłożyć "świnkę"czemu nie,czwarci podczepiają się pod "sknerusów"--psy ogrodnika itd...
W życiu trzeba opowiedzieć się po którejś stronie.To tak jak ztymi co nie idą na wybory,a potem nażekają....
Gaudzis
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 19 kwietnia 2005, 22:24

Postprzez kopan » sobota 31 maja 2008, 22:17

No to po tej rewolucji gdzie piszemy bo tematy są dwa.
Może je połączyć ??
Albo jeden zamknąć ??
Avatar użytkownika
kopan
 
Posty: 1956
Dołączył(a): poniedziałek 09 sierpnia 2004, 18:59
Lokalizacja: Klikowa d. Tarnowa

Postprzez ella » sobota 31 maja 2008, 22:27

Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kopan » sobota 31 maja 2008, 22:43

Czyli tu nie piszemy a piszemy tam.
Avatar użytkownika
kopan
 
Posty: 1956
Dołączył(a): poniedziałek 09 sierpnia 2004, 18:59
Lokalizacja: Klikowa d. Tarnowa

Postprzez KUBA_1 » niedziela 01 czerwca 2008, 17:27

Może by tak przestać się już czepiać. Cieszyć się że istnieje taka możliwość komunikowania się i wyrażania swoich (często odmiennych) poglądów na dany temat.
Czasem w wirze tematu kogoś poniesie dlatego podzielam opinię ella - COOLtura obowiązuje.
Widziałem dziś ciekawy spór,
Jak z głową dyskutował mur,
KUBA_1
 
Posty: 387
Dołączył(a): piątek 02 lutego 2007, 22:03
Lokalizacja: mars


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości