egzaminator-zawod niepotrzebny

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » wtorek 28 grudnia 2010, 23:18

na takie rozwiazanie nikt sie nie zgodzi nawet prezydent bo i tak bedzie niebawem nowelizacja ustawy w sprawie emerytur i zapis zniknie, osobiscie uwazam ze nie emeryci sa problemem tylko kiepski przerob, w wordzie dyro kazal zglosic sie z podaniem o prace w 2020 zatem jesli on dozyje i ja to moze cos z tego bedzie
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez wawa » piątek 31 grudnia 2010, 17:09

Zmiana zasad wnoszenia opłat za egzaminy weryfikacyjne dla egzaminatorów

21.12.201012:34

Uwzględniając zmianę przepisów dotyczących zasad finansowania pracy Komisji Weryfikacyjnej dla egzaminatorów i kandydatów na egzaminatorów osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdem silnikowym z dniem 1 stycznia 2011 roku zmianie ulegną warunki wnoszenia opłat za wymienione egzaminy, a w konsekwencji likwidacji ulegnie numer dotychczasowego konta bankowego oraz nazwa jego dysponenta.

W związku z powyższym należy wstrzymać się z wnoszeniem opłat za egzaminy, które zostaną przeprowadzone w 2011 r.
Informacja o nowych zasadach opłat zostanie przekazana za pośrednictwem urzędów marszałkowskich, natomiast opłaty dokonane na dotychczasowych zasadach nie będą honorowane przy przyjęciach na egzaminy weryfikacyjne w 2011 roku.
Wysokość opłat nie ulega zmianie.
jeśli "a" oznacza szczęście to:
a=x+y+z

x- to praca
y- to rozrywka
z- umiejętność trzymania języka za zębami

Albert Einstein
wawa
 
Posty: 118
Dołączył(a): piątek 06 lutego 2009, 18:00
Lokalizacja: B-B

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » poniedziałek 07 lutego 2011, 10:02

jak widac nalezy wstrzymac sie rowniez z egzaminami bo z tej informacji wynika ze komisja jest niepocieszona warunkami finansowymi a taka fajna weekendowa fuche mieli, zabawy w eskpertow z dziedziny PRD, polewki z kandydatow, darmowe noclegi, catering...
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez oskbelfer » wtorek 08 lutego 2011, 20:03

.... zwiedzanie kraju, .........
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez wooly » środa 16 lutego 2011, 15:44

smutna prawda, aż mi jest żal tych co teraz szykują się do egzaminu. kupa stresu na nic

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/7532 ... -komentarz
[b][b][b]kúrwa JAK MAM USUNĄĆ KONTO Z tego pier dolone go forum??!!!!!!!@$$@@???????????[/b][/b][/b][/color]
wooly
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa 07 października 2009, 11:41
Lokalizacja: СЕКТОР ГАЗА

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez slamyr » środa 16 lutego 2011, 18:01

Za to 4 marca 2011 r. właśnie w Łodzi startuje kurs dla kandydatów na egzaminatorów...
slamyr
 
Posty: 121
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2009, 23:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » środa 16 lutego 2011, 18:33

pewnie robia bo brakuje im egzaminatorow z najwyzszej polki a nadal ich nie znalezli
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez wooly » środa 16 lutego 2011, 20:06

Ja myślę, że ten kurs jest organizowany dla hobbystów i egzaminatorów którzy muszą "podnieść kwalifikacje", bo obecnie nikt normalny nie idzie na taki kurs wiedząc co jest w WORD-ach itp.
[b][b][b]kúrwa JAK MAM USUNĄĆ KONTO Z tego pier dolone go forum??!!!!!!!@$$@@???????????[/b][/b][/b][/color]
wooly
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa 07 października 2009, 11:41
Lokalizacja: СЕКТОР ГАЗА

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » środa 16 lutego 2011, 21:30

nie sadze, wordy nie udzielaja informacji o zatrudnieniu potencjalnym kursantom a caly temat jest egzotyczny a srodowisko egzaminatorow niedostepne, to jest tak jak z pewna instytucja z Torunia, ma duzo mocno "wierzacych" a co za tym idzie wiadomo
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez Cinek » środa 16 lutego 2011, 22:25

Miło mi poinformować,ze we Wrocławiu pan Kajca i jego misiaczki tez rozpoczynają kolejny kurs dla kandydatów na egzaminatorów...może z Wiejskiej ktos sie kapnie i im powie "PANOWIE DOSĆ,USPOKÓJTA SIE JUZ Z TYM ROBIENIEM LUDZI W BALONIKA" :wow:
Cinek
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2008, 21:09

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » czwartek 17 lutego 2011, 10:14

komisja musi z czegos zyc
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez wooly » czwartek 17 lutego 2011, 11:24

WORD-y nabiły tylu kandydatów, że komisja będzie miała co robić przez najbliższe 5 lat .
[b][b][b]kúrwa JAK MAM USUNĄĆ KONTO Z tego pier dolone go forum??!!!!!!!@$$@@???????????[/b][/b][/b][/color]
wooly
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa 07 października 2009, 11:41
Lokalizacja: СЕКТОР ГАЗА

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » czwartek 17 lutego 2011, 11:55

to tak jak z wiekszoscia pseudo wyzszych uczelni, dla mnie juz na sama nazwe "egzaminator" smiac mi sie chce bo nic w tym prestizu nie ma, podniecanie sie zdanym egzaminem nie daje satysfakcji, wolalbym 20razy to zdawac wiedzac ze bedzie etat
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez skov » czwartek 17 lutego 2011, 14:19

Cinek napisał(a):Miło mi poinformować,ze we Wrocławiu pan Kajca i jego misiaczki tez rozpoczynają kolejny kurs dla kandydatów na egzaminatorów...może z Wiejskiej ktos sie kapnie i im powie "PANOWIE DOSĆ,USPOKÓJTA SIE JUZ Z TYM ROBIENIEM LUDZI W BALONIKA" :wow:


Co złego jest w organizowaniu kursu?
Nigdy WORDy nie szkoliły przecież pod własne potrzeby, szkoliły bo byli chętni, byli chętni bo wakaty czekały niemal z miejsca. Normalne prawo rynku. W tysiącach chyba można liczyć chyba już osoby, które już uprawnienia posiadają i nie pracują. Znam również takich co mają i nigdy nie chcieli pracować w WORD bo z innego pieca woleli chlebek jeść, bo opłaciło się bardziej.
Bryndza w branży i skutek jest jaki jest. Na kursy dla instruktorów też masowego napływu nie przewiduję, chyba że co niektórzy wystraszą się superOSK i będą chcieli zrobić uprawnienia w ty roku.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: egzaminator-zawod niepotrzebny

Postprzez rusel » czwartek 17 lutego 2011, 17:23

Nigdy WORDy nie szkoliły przecież pod własne potrzeby, szkoliły bo byli chętni, byli chętni bo wakaty czekały niemal z miejsca


niby tak ale od 2008 roku praktycznie nic sie w branzy nie dzieje a na kursie ludziom ciagle obiecuja zlote gory, na pytanie czy sa zatrudnienia znajomy odtrzymal odpowiedz ze o tym bedzie rozmowa jak skonczy kurs

nalezy sprawe postawic uczciwie 90% ludzi nie ma ochoty wywalac sporych pieniedzy na cos co mozna powiesic na kolku, ida na kurs z mysla o zawodzie
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości