Nowy portal dla instruktorów i właścicieli OSK

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Nowy portal dla instruktorów i właścicieli OSK

Postprzez M. Piaszczyński » piątek 21 maja 2010, 12:25

Szkola-jazdy.pl to branżowy serwis przeznaczony dla ludzi oraz instytucji związanych ze szkoleniem kierowców, walczących o swoje miejsce na rynku i szukających nowych możliwości osobistego rozwoju.

W założeniu Szkola-jazdy.pl ma być wsparciem dla instruktorów nauki jazdy i właścicieli OSK w codziennej pracy. Dzięki obecności on-line możemy dostarczać jeszcze więcej informacji z branży. Treści, które do tej pory można było znaleźć w miesięczniku Szkoła Jazdy, teraz są na bieżąco uaktualniane i wzbogacane w internecie. W serwisie Szkola-jazdy.pl prezentujemy najświeższe informacje o wydarzeniach związanych z branżą, newsy, publicystykę poruszającą gorące tematy i problemy, którymi żyje środowisko, porady prawne, informacje o zmianach w przepisach oraz nowinki techniczne i szkoleniowe. Wszystkie artykuły można komentować, dzięki czemu internauci mogą zabierać głos w dyskusjach.

Oprócz informacji w serwisie Szkola-jazdy.pl znajdują się narzędzia ułatwiające codzienną pracę: SPS (System Profesjonalnego Szkolenia) oraz sklep, w którym można kupić wszystkie produkty i materiały niezbędne do prowadzenia nowoczesnego ośrodka szkolenia kierowców (podręczniki dla kursantów, testy, multimedialne programy dla wykładowców, filmy, SPS, druki oraz elementy wyposażenia samochodu instruktora, sali wykładowej i placu manewrowego).

Na stronie znajduje się także informacja o miesięczniku, warunkach prenumeraty oraz składzie redakcji. Umożliwiliśmy przegląd zawartości aktualnego i archiwalnego numeru.

Aby ułatwić kontakt z redakcją uruchomiliśmy na stronie formularz kontaktowy znajdujący się pod przyciskiem „Napisz do redakcji”. Dzięki temu użytkownicy serwisu Szkola-jazdy.pl będą mogli przesyłać swoje uwagi, pomysły, propozycje tematów oraz pytania. Liczymy także na newsy, zdjęcia oraz informacje z branży, które będziemy mogli wykorzystać na portalu.

Serwis ma przejrzysty układ, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo proste. Miłej lektury!
M. Piaszczyński
Redaktor
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 26 października 2009, 13:12

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości