Poszukuję mat. egzaminacyjnych dla kat. A

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Poszukuję mat. egzaminacyjnych dla kat. A

Postprzez x098 » sobota 05 marca 2011, 20:01

Gorzów Wlkp, Lubuskie
Nie mówię czego nie myślę, mówię co myślę.
x098
 
Posty: 324
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2009, 14:43

Re: Poszukuję mat. egzaminacyjnych dla kat. A

Postprzez Tomek Kulik » sobota 05 marca 2011, 23:24

Piękna okolica. Najbliżej na szkolenie będzie do Poznania. Nieco dalej do Gostynia Wielkopolskiego, gdzie w lipcu będzie szkolenie na torze dla osób jeżdżących spokojnie i rekreacyjnie. Szczegóły na PW.
Pozdrawiam. Tomek :-)
www.kulikowisko.pl
Tomek Kulik
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa 09 stycznia 2008, 17:25
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Poszukuję mat. egzaminacyjnych dla kat. A

Postprzez zyga » sobota 26 marca 2011, 00:19

W Gostyniu na torze w zeszłym roku były prowadzone szkolenia motocyklowe. Na Youtubie można znaleźć filmiki.
zyga
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 24 marca 2011, 20:19

Re: Poszukuję mat. egzaminacyjnych dla kat. A

Postprzez x098 » wtorek 31 maja 2011, 13:31

Jest maj a Ja jestem po szkoleniu z doskonalenia techniki I stopnia i jak obiecałem wyrażę swą opinie
Szkolonko odbyłem Bednarach
I było super a że, było dobrze przeprowadzone szkolonko więc nie ma co się rozpisywać tylko należało by kolegom co to uczą na A polecić takie samo-doszkolanie z techniki w ośrodku Test & Training w Bednarach

PS. Ośrodek założył Pan Zasada i w przeciwieństwie do jakości jego książki szkolenie dzięki kadrze stoi na wysokim poziomie.
Nie mówię czego nie myślę, mówię co myślę.
x098
 
Posty: 324
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2009, 14:43

Re: Poszukuję mat. egzaminacyjnych dla kat. A

Postprzez Szprytny » poniedziałek 29 sierpnia 2011, 10:24

Witam po dość długiej nieobecności.

Widze ze temat sie rozwinal troche w innym kierunku.

Powracam do tematu gdyz wlasnie udalo mi sie wygospodarowac wiecej czasu i dopiero teraz zapisuje sie na kurs.

Jezeli ktos z Was posiada jakies materialy ktore moglyby mi sie przydac na kursie i egzaminie na kat. A bede wdzieczny.

PS
Do Pana Tomka.
Swoja przygode motocyklowa zaczalem od GS500, a obecnie jezdze Suzuki GSR 600 (nie mylic z GSX-R). Odpukac do tej pory nie przytrafil mi sie zaden wypadek.
Szprytny
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek 06 listopada 2009, 21:16

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości