O jeden egzamin z mało....

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

O jeden egzamin z mało....

Postprzez oskinstruktor » niedziela 30 października 2011, 08:45

Przychodzi człowiek na szkolenie dodatkowe..... Wpisujemy go do książki, odbywamy szkolenie , wystawiamy zaświadczenie, przychodzimy do WORD żeby zapisać go na szkolenie a tu zonk!!! Okazuje się, że gościu nie musiał mieć dodatkowego bo ma 8 a nie 9 niezdanych egzaminów. Owszem niezdanych jest 9 ale w tym jeden teoretyczny.
Co teraz?
Co z wpisem do książki? (złe szkolenie wpisane)
Co z następnymi numerami zaświadczeń wystawionymi po tym?
Nawet nie wiem o co powinienem teraz zapytać.

Jak z tego teraz "wybrnąć"?
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: O jeden egzamin z mało....

Postprzez piecyk » niedziela 30 października 2011, 10:07

Myślę, że wydanymi dokumentami nie musisz się przejmować. Natomiast to "trefne" zaświadczenie wrzuć do archiwum dokumentacji z krótką notatką wyjaśniającą, kartą zajęć osoby szkolonej. I chyba tyle. Najważniejsze, aby to zaświadczenie nigdzie nie powędrowało.

Najlepiej zapytaj w starostwie jak to dalej udokumentować, a raczej zarchiwizować.
To inspektorzy, którzy w przyszłości bliższej lub dalszej Cię skontrolują, będą wiedzieli najlepiej co z tym fantem zrobić.
Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia dla motocyklistów w Lublinie
Kursy nauki jazdy - prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A
Doskonalenie techniki jazdy
piecyk
 
Posty: 119
Dołączył(a): sobota 22 listopada 2008, 01:01
Lokalizacja: Lublin

Re: O jeden egzamin z mało....

Postprzez oskinstruktor » środa 02 listopada 2011, 15:01

Piecyk dokładnie tak jak napisałeś powinienem zrobić. Sprawdziłem w starostwie. Dziękuję za pomoc.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości