Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w 1999 roku

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w 1999 roku

Postprzez leszekmln » środa 21 grudnia 2011, 10:30

Do mojego ośrodka szkolenia zgłosiła się kursantka która ukończyła kurs w zakresie kat. B w czerwcu 1999 r i wystawiłem wtedy zaświadczenie o ukończeniu kursu, które zostało przez nią odebrane i tłumaczy iż nie przystąpiła wtedy do egzaminu. Teraz najprawdopodobniej przestraszyła się nowych egzaminów i poprosiła o DUPLIKAT tamtego zaświadczenia. Co mam zrobić całe szczęście mam dokumentację z tamtego szkolenia więc ją odnalazłem w książce osób szkolonych - na dodatek sam z nią wtedy jeździłem przypomniałem sobie jak ja zobaczyłem - jaki wystawić duplikat skoro wtedy było 20 godzin praktyki i inny wzór zaświadczenia. Pierwszy raz mi się trafił taki przypadek i sam nie wiem co zrobić może ktoś już to przerabiał. Wielkie dzięki za pomoc.
leszekmln
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 grudnia 2011, 21:40

Re: Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w 1999 roku

Postprzez leszekmln » środa 21 grudnia 2011, 13:48

Znam już odpowiedź na moje pytanie:
Sprawdziłem w wydziale komunikacji czy przypadkiem na pewno nie zdawała kursantka a zgodnie z informacją z WORD powinien być wystawiony DUPLIKAT zaświadczenia zgodnie z drukiem obowiązującym w dniu wydania oryginału i tyle.
leszekmln
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 grudnia 2011, 21:40


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości