Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.2012

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez rusel » środa 22 sierpnia 2012, 10:46

na chwilę obecną są to uprawnienia przydatne, lecz tylko dla podniesienia własnego ego


to ego chyba szybko spadnie chocby miec wszystkie kategorie...jak komus przyjdzie do glowy zeby moze postarac sie o zatrudnienie...mysle ze wiekszosc osob chetnie odsprzedalaby te uprawnienia
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez szerszon » środa 22 sierpnia 2012, 12:46

Dzięki. Co ja bym począł bez Waszych słów otuchy i poparcia :mrgreen: :spoko:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez lindor » środa 22 sierpnia 2012, 17:55

Rusel zacnie prawisz ;) Produkcja nowych egzaminatorów idzie pełną parą, już niektóre Ośrodki Ruchu Drogowego zapraszają na jesieni kandydatów :)
lindor
 
Posty: 106
Dołączył(a): niedziela 13 marca 2011, 23:21

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez MEL » środa 22 sierpnia 2012, 18:15

A z instruktorami jest inaczej ? Wytrzymają najlepsi ;)
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez oskbelfer » środa 22 sierpnia 2012, 19:25

tomcioel1 napisał(a):
oskbelfer napisał(a):
tomcioel1 napisał(a):Po pierwsze - nie mam nic do egzaminatorów , jedynie wkurzaja mnie tacy którzy swoja prace wykonują niewłaściwie bądź nie mają do niej wlaściwych predyspozycji - w obu przypadkach poszkodowany jest niestety zdający ......


Więc nie wrzucaj do jednego wora wszystkich i nie rób wycieczek w stylu cyt.. " wszechwiedzący egzaminatorzy" bo to z kulturą dyskusji też wiele wspólnego nie ma :)

Masz rację , nie można wszystkich nazywac określeniem "wszechwiedzący" to należy sie tylko tobie - wynika to dokladnie z tonu , sugestywności i wyrazistości twoich wypowiedzi, nikt nie może ich kwestionować a jeżeli ktoś to zrobi to można go nazwać np "tępym ludkiem" ...

tomcioel1 napisał(a):Co do kultury dyskusji to nie będę sie powtarzal - masz inne zdanie - wyraź je w sposob kulturalny , a jak nie chcesz zabierac glosu albo nie potrafisz tego zrobic w cywilizowany sposob to sobie odpuść ...
Twoje relacje z szerszonem mnie nie interesują , prawda jest taka że miałem okazję z nim dyskutować i jakoś zlego slowa od niego nie usłyszałem...


A odemnie złe słowo usłyszałeś i jeszcze możesz usłyszeć :)

Usłyszałem i usłysze , ale ty jako wszechwiedzący masz do tego prawo (jak sam napisałeś "mam prawo tak mówić bo uczyłem na różne kategorie.." czy coś podobnego bo nie chce mi sie szukać , argument oczywiście bezdyskusyjny...)

A to jedna z Twoich kulturalnych wypowiedzi :)
tomcioel1 napisał(a):Zamieszczono: sob lip 28, 2012 21:08
Rejestracja: śr lut 23, 2011 23:06
Posty: 102
Ależ szanowny Kolego - jest prosta zależność : nie podoba ci sie jakiś temat to się nie wp...... wpisuj po prostu


A coż takiego strasznego znalazłeś w sformulowaniu "nie wp......" ? Czyżbys miał tu jakies brzydkie skojarzenia ? Widocznie zupełnie inaczej to interpretujemy , może trzeba skorzystać z wizyty u specjalisty ?
Bo oczywiście zwroty typu "marny instruktor" czy "tępy ludek" że o innych nie wspomnę to z twoich ust padac mogą (zgodnie z zasadą Kalego , a nie Piętaszka) Więc jeżeli chodzi o kulture wypowiedzi a może bardziej o jej brak to niestety a może stety - jesteś na tym polu mistrzem na całym forum ...


Jeśli nie podoba mi się jakiś temat na forum, to o tym pisze :)
Innym radzisz - zacznij od siebie :)

To tyle w temacie :) Dziękuje za uwage :)


Właśnie zamykam z Tobą dyskusję :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez oskbelfer » środa 22 sierpnia 2012, 19:30

szerszon napisał(a):Dzięki. Co ja bym począł bez Waszych słów otuchy i poparcia :mrgreen: :spoko:



Szerszon mysle, że kurs i weryfikacja napewno Ci nie zaszkodzą - każdy ma swój rozum, swoją kase, swoje plany, perspektywy etc..., :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez szerszon » środa 22 sierpnia 2012, 22:49

MEL napisał(a):A z instruktorami jest inaczej ? Wytrzymają najlepsi ;)
Najtańsi ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez MEL » czwartek 23 sierpnia 2012, 22:04

szerszon napisał(a):
MEL napisał(a):A z instruktorami jest inaczej ? Wytrzymają najlepsi ;)
Najtańsi ?



Niekoniecznie ;)
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez szerszon » czwartek 23 sierpnia 2012, 23:34

Po popularności wszelkiej maści gruponów mam lekki niepokój.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin praktyczny na egzaminatora Częstochowa 06-07.10.

Postprzez rusel » piątek 24 sierpnia 2012, 18:35

i tak to jest..kolezanka ciagnie interes po 2letnich nieudanych probach zatrudnienia w word, przychodzą kursanci ktorzy widzą oferte w porownaniu z innymi o 50zl mniejsza...kurs tylko 30h bez mozliwosci wykupienia jazd bo to naciaganie....ostatnio mowila ze kursant zarządal jedynie polowe kursu czyli 15h.... :eek2:


a ogolnie to do d...ta nauka......i instruktor.....kursant swoje wie i idze na egzamin ale do d..egzaminator....ale moze w koncu zda jak mu sie ruch ułoży i zielone interwaly na sygnalizatorach......za pewien czas przychodzi wniosek ze szakrłatną literą "K" tzw "król" lub "krolewna" wiec podchodzi do egzaminu i d....wniosek odsylany utrata uprawnien pozniej kolejne proby podejsc i d......13 razy podchodzi ale godziny nie wykupi...przeciez juz tyle zjeździł, zwiedził, zawracanie jedną ręką zrobi...
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości