Przygotowanie ośrodka do warunkow nowej ustawy

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Przygotowanie ośrodka do warunkow nowej ustawy

Postprzez tomcioel1 » piątek 14 grudnia 2012, 23:40

Witam!
Mam pytanie , czy ktos już rozpoczął procedurę związaną z zakupem programu oraz podpisu elektronicznego ? Na szkoleniu w WK podali nam numer do Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie ale jeszcze nic nie robiłem w tej sprawie i ciekaw jestem jakie macie doświadczenia. Myśle że warto byloby wspierać się tutaj wskazówkami i radami w tej kwestii ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Przygotowanie ośrodka do warunkow nowej ustawy

Postprzez MEL » sobota 15 grudnia 2012, 19:32

Przed nami jeszcze jedno spotkanie w WK i wtedy otrzymamy konkretne wskazówki co robić. Jak na razie panuje maraton w zapisywaniu na testy, bo egzaminy całościowe już się pokończyły do 18. W Bdg dziennie zapisuje się około 500 osób (3/4 to świeżaki)
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Przygotowanie ośrodka do warunkow nowej ustawy

Postprzez kadziunt » niedziela 16 grudnia 2012, 12:08

Wszedzie panika i miejsc na całe egazminy brak :cry: A jak chciałem się do ośrodka przyjąć teraz na okres tego szału (3 miesiące) chociaż na 1/4 etatu to każdy dyrektor powiedział że nie ma zapotrzebowania bo obecnie zatrudnieni egzaminatorzy nie maja co robić :lol:
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości