Egzamin wew. Programy

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin wew. Programy

Postprzez x098 » czwartek 24 stycznia 2013, 07:12

Są firmy które posiadają w swojej ofercie egzaminy wewnętrzne.
Ceny na jedno stanowisko przedstawiają się następująco;
Winfor –400zł
Image -450zł
Liwona 350, -920, -890
Grupa 33 -219zł

Mam gorącą prośbę do Szanownych Kolegów i Koleżanek, czy możecie umieścić swoje opinie na temat tych programów? Jeśli mieliście z nimi kontakt oczywiście.
Ostatnio zmieniony sobota 26 stycznia 2013, 12:53 przez x098, łącznie zmieniany 1 raz
Nie mówię czego nie myślę, mówię co myślę.
x098
 
Posty: 324
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2009, 14:43

Re: Egzamin wew. Programy

Postprzez szerszon » czwartek 24 stycznia 2013, 07:40

Widziałem Liwony, ale nie za taka cenę :wow:
Parę pytań przejrzałem i po kilku drobnych nieścisłościach dałem sobie spokój.
Może te, za taką kasę są lepsze.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin wew. Programy

Postprzez czepiacz » czwartek 24 stycznia 2013, 10:24

Czy spotkaliście się z pytaniem, gdzie mamy na fotografii przejazd kolejowy bez zapór, krzyż św. Andrzeja, znak STOP, linia STOP, wszystko w komplecie, zaś pytanie do abiturienta brzmi:
- czy w tej sytuacji należy zatrzymać pojazd przed torowiskiem?
TAK albo NIE.
Odpowiedź prawidłowa: NIE - czyli można się nie zatrzymywać... Banda czubów przygotowywała pytania, bo pewnie chodzi o to, że zatrzymanie powinno nastąpić przed linią, ale na chłopski rozum, to linia jest też przed torowiskiem, więc zatrzymujemy się przed torowiskiem!



edytowany przez moderatora
czepiacz
 
Posty: 273
Dołączył(a): niedziela 04 marca 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Egzamin wew. Programy

Postprzez axel234 » czwartek 24 stycznia 2013, 13:34

A gdzie ty widziałeś takie pytanie? Na egzaminie państwowym czy w jednym z tych programów? Przypominam, że to, że pytanie jest w jednym z tych programów nie oznacza, że jest w bazie pytań na egzaminie państwowym, więc zanim zaczniesz oskarżać ministerstwo, może najpierw opiernicz autorów programu?
axel234
 
Posty: 138
Dołączył(a): środa 17 października 2012, 23:32

Re: Egzamin wew. Programy

Postprzez czepiacz » czwartek 24 stycznia 2013, 18:30

No właśnie chodzi o to, że to pytanie prawie zabiło znajomego egzaminatora na szkoleniu... Nie robię sobie jaj, tak jak nie mam podstaw, żeby chłopa o gadanie głupot posądzać...
czepiacz
 
Posty: 273
Dołączył(a): niedziela 04 marca 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Egzamin wew. Programy

Postprzez Pajejek » czwartek 24 stycznia 2013, 19:38

Osobiście miałem do czynienia z dwoma programami tj. Winfor i Image.
Jeśli chodzi o Winfor to szata graficzna jest ładna, obsługa intuicyjna i na każdym etapie pytania można go przyspieszyć. Ale znalazłem niestety parę błędów i kontrowersji.
Image jest brzydszy ale taka sama szata jest na egzaminie kolory tylko trochę inne. Nie można przyspieszyć oczekiwania na zdjęcie/film. I pytania są bardziej przejrzyste. Ten program posiada automatyczną aktualizację. Jeśli znajdzie się błąd to można jednym przyciskiem zawiadomić o nim całą bazę. I chyba Grupa Image współpracowała z ITS w opracowywaniu oprogramowania i pytań na egzamin, ale ta informacja (zasłyszana przeze mnie nieoficjalnie) nie jest zweryfikowana.
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.
Cyceron.
Avatar użytkownika
Pajejek
 
Posty: 516
Dołączył(a): niedziela 26 kwietnia 2009, 22:41
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości