Starostwo Jak Komunikować

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Starostwo Jak Komunikować

Postprzez kameleon23 » piątek 22 lutego 2013, 13:26

Zgadzam się całkowicie.
My też musieliśmy się dostosowac i z dniem 19.01 juz wszystko powinno dzialac jak nalezy a nie dopiero teraz wprowadzaja cos co juz dawno sie nam nalezy.

Dzwonilem dzisiaj takze do misiterstwa cyfryzacji.
Powiedzieli mi tam ze prace nad ePUAPem dla OSK juz praktycznie sie zakonczyly jesli o nich chodzi. Teraz czekaja zeby wydac certyfikat PWPW i wtedy to PWPW zdecyduje kiedy nam go udostepni.
Dzwonilem tez do PWPW i potwierdzili mi ta informacje, ze czekaja na certyfikat z ministerstwa i od tego glownie uzalezniaja date wprowadzenia ePUAPu do programu. Jednak nie byli w stanie odpowiedziec mi konkretnie jak dlugo to moze jeszcze potrwac. Wydaje sie ze graja na zwłokę aby jak najwiecej osob zakupilo juz ten podpis elektroniczny!!!
Ale dało się tez odczuc w romowie pewna nute zdziwienia, skad ja mam takie informacje....
Wydaje sie ze im wiecej i im bardziej bedziemy na nich naciskali jako Osrodki, i Wordy to tym szybciej to wprowadza, w koncu mamy to zagwarantowane w ustawie!!!!
Wiec atakujcie kogo tylko mozna! Takze starostwa, aby to one wychodzily z pismami do PWPW lub ministerstwa!!!
Kameleon
Avatar użytkownika
kameleon23
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2013, 23:11

Re: Starostwo Jak Komunikować

Postprzez crazy » sobota 30 marca 2013, 22:10

Witam, pisałem w podobnym temacie ale i tu wrzucę bo zeskanowane dokumenty rozjaśniają wiele.
http://www.izbaosk.eu/index.php?option= ... Itemid=118
Poczytajcie, ściągnijcie sobie dokumenty, ja już w swoim Starostwie pokazałem i zasiałem ziarno.
Wczoraj dla odmiany kiedy przyszedłem zgłosić egzamin wewnętrzny teoretyczny oraz zgłosić nową grupę to poinformowano mnie, że muszę zakończyć cały kurs z obecną grupą (mam 6 osób i niby muszę wyjeździć wszystkie godziny z nimi) i dopiero wtedy powinienem zrobić egzaminy wewnętrzne teor. i prakt. oraz zaczynać nowy kurs, zrobiłem już spotkanie organizacyjne i te 10 osób ma teraz sobie czekać niby, normalnie dobijają ze swoją niewiedzą czasem. Spotkaliście się z czymś takim ?
crazy
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 01:36

Re: Starostwo Jak Komunikować

Postprzez czepiacz » poniedziałek 01 kwietnia 2013, 17:13

Czyli kursant, który jest najbardziej dyspozycyjny i elastyczny, w kwestii umawiania się na jazdy, ma czekać, aż ostatnia ofiara jeżdżąca raz w tygodniu, ukończy szkolenie? To paranoja jakaś...
czepiacz
 
Posty: 273
Dołączył(a): niedziela 04 marca 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Starostwo Jak Komunikować

Postprzez crazy » wtorek 02 kwietnia 2013, 21:14

Pani się doszkoliła i mogę zaczynać nową grupę, tylko egzamin wewnętrzny dopiero po wszystkich jazdach, troszkę to bez sensu, zrobiłem swój wewnętrzny po teorii, po jazdach zobaczymy co powie Starostwo.
crazy
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 01:36

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości