Uzupełniające

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Uzupełniające

Postprzez oskinstruktor » piątek 15 lutego 2013, 19:59

Nie znacie się ;)

W okresie kiedy pan z PWPW jeździł po Polsce i zachwalał program przed wejściem w życie nowych przepisów, to zadałem to samo pytanie. On oczywiście nie potrafił na nie odpowiedzieć, bo w sumie na żadne z zadanych pytań nie odpowiedział. Natomiast z tłumu "wyłoniła" się pani, która kategorycznie stwierdziła że jak ktoś może zapisać się na szkolenie uzupełniające, skoro czeka na egzamin. Nie powiem..... wbiło mnie w ziemię bo, albo coś przeoczyłem, albo Pani wie więcej niż ja. Pani była bardzo pewna siebie podczas swojej wypowiedzi czym wprawiła mnie w niemałe zdziwienie.

Odpowiedzi oczywiście nie uzyskałem ale potem dowiedzieć się chciałem, kim była ta pewna siebie osoba. Okazało się, że to pracownik jednego ze starostw, które kontroluje ośrodki. Pomyślałem..... o zgrozo :wow: ...... jak z jej wiedzą ona to robi???

Tak więc nie dziwcie się że nie wiecie ;)

A jak wpisujecie osoby, które przyszły "odświeżyć" swoją wiedzę sprzed lat? ;) Pytanie oczywiście retoryczne.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Uzupełniające

Postprzez rafal5757 » wtorek 12 marca 2013, 22:29

Szkolenia uzupełniającego nie zgłasza się do starostwa. Nawet jeżeli jakiś starosta tego wymaga to w 100% nie należy zgłaszać zakończenia takiego szkolenia, ponieważ nie kończy się to szkolenie egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia.
Havranek - Nauka Jazdy Warszawa
Jazdy doszkalające Warszawa
Avatar użytkownika
rafal5757
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota 06 września 2008, 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości