Pismo do starostwa

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Pismo do starostwa

Postprzez x098 » czwartek 21 lutego 2013, 12:23

Szanowni Państwo! Aby dokonać jakichkolwiek zmian w obowiązującym systemie musimy działać razem. Proponuję aby każdy z nas wysłał do swojego starostwa pismo z domaganiem się umożliwienia z korzystania z e-PUAP tak jak mamy to zapisane w ustawie.
Wydaje się że, możemy w tej materii osiągnąć cokolwiek wywierając nacisk na nasze urzędy gdyż te urzędy mogą mieć wpływ na działanie dostawcy systemu teleinformacyjnego czyli PWPW
Poniżej Przedstawiam gotowy tekst uzupełnijcie nagłówek tak aby pismo miało cechy formalne wydrukujcie i wyślijcie do swoich urzędników lub wyślijcie drogą elektroniczną za pomocą skrzynki podawczej

Z wielu jedno; w jedności siła!




Miejscowość data
Imię i nazwisko
adres
00-000 miejscowość
Urząd Miasta lub Starostwo Właściwe
Wydział Komunikacji
adres


Do Dyrektora Wydziału Komunikacji Pan/Pani Imię Nazwisko

Dzień dobry, Panie dyrektorze zwracam się z uprzejmą prośbą o umożliwienie dokonywania aktualizacji profilu kandydata na kierowcę z użyciem profilu zaufany ePUAP, o którym mowa w; Rozporządzeniu ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej z dnia 13 lipca 2012r w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców
§ 15. 1. W celu wydania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, o którym mowa w art. 27 ust. 4 ustawy, kierownik ośrodka szkolenia kierowców lub innego podmiotu prowadzącego szkolenie aktualizuje profil kandydata na kierowcę w systemie teleinformatycznym, o którym mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 20 ust. 1 pkt 2 ustawy, o następujące dane:
1) nazwę i numer podmiotu prowadzącego szkolenie;
2) datę rozpoczęcia szkolenia;
3) datę zakończenia szkolenia;
4) kategorie, w zakresie których szkolenie zostało przeprowadzone;
5) liczbę godzin zajęć teoretycznych;
6) liczbę godzin zajęć praktycznych;
7) numer instruktora, który prowadził szkolenie;
8) numer wykładowcy, który prowadził szkolenie – jeżeli dotyczy;
9) imię i nazwisko osoby dokonującej aktualizacji profilu.

2. Czynność, o której mowa w ust. 1, potwierdza się bezpiecznym podpisem elektronicznym albo podpisem stanowiącym podanie w postaci elektronicznej danych: imienia i nazwiska kierownika podmiotu prowadzącego szkolenie, potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP, zgodnie z ustawą z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. Nr 64, poz. 565, z późn. zm.4)).

Z Wyrazami Szacunku

Nie mówię czego nie myślę, mówię co myślę.
x098
 
Posty: 324
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2009, 14:43

Re: Pismo do starostwa

Postprzez kameleon23 » czwartek 21 lutego 2013, 12:48

jestem za i chetnie takie pismo wysle....
Kameleon
Avatar użytkownika
kameleon23
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2013, 23:11

Re: Pismo do starostwa

Postprzez crazy » niedziela 17 listopada 2013, 19:05

Wysłałem takie pismo w czerwcu i nawet odpowiedzi nie otrzymałem, co tu gadać, jutro mam kontrolę, przypomnę im o tym jak zaczną się czepiać ...
crazy
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 01:36


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości