paraliż ;)

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

paraliż ;)

Postprzez toyotka » piątek 01 marca 2013, 22:23

Próbował ktoś dzisiaj pobrać PKK? Niestety serwery chyba padły ;) według informacji pana z helpdesku w PWPW zbyt dużo osób chciało pobrać PKK :lol: :lol: :lol: 3 godziny próbowałam się tam dodzwonić, za każdym razem byłam 4,5,7 w kolejce, ostatecznie pół godziny słuchałam melodyjki by odczekać swoją kolejkę :( nie wiadomo kiedy to naprawią, może nawet w poniedziałek ;)
Jak w poniedziałek mam zgłosić kurs rozpoczęty w piątek, skoro nie mam pobranych PKK? starostwo mnie rozlicza z obowiązków i w nosie ma problemy techniczne :evil: jak faceta spytałam to stwierdził, ze on nie widzi problemu :evil: jako dowód, ze próbowałam pobierać mam numer sprawy założony w helpdesku. Już widzę jak starostwo tam dzwoni i sprawdza ten fakt :evil:
Ciekawe kiedy naprawią swój błąd i jakim cudem padł serwer? czyżby nagle wielki wysyp kursantów?????? bo ja jakoś tego nie widzę :(
toyotka
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 15:23

Re: paraliż ;)

Postprzez JAKUB » piątek 01 marca 2013, 23:13

Nr PKK pobiera się ze swojego urzędu, w czasie jego pracy, gdy są włączone serwery. Też wieczorem nie mogłem pobrać, a w dzień pracy urzędu wszystko było super.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: paraliż ;)

Postprzez toyotka » piątek 01 marca 2013, 23:32

JAKUB napisał(a):Nr PKK pobiera się ze swojego urzędu, w czasie jego pracy, gdy są włączone serwery. Też wieczorem nie mogłem pobrać, a w dzień pracy urzędu wszystko było super.

na pewno? urząd ma serwer?
numer PKK chciałam pobrać dziś między 12 a 15, od 13 próbowałam się dodzwonić do PWPW i ciągle kolejka, czyli wiele osób z problemem, facet na infolinii powiedział, ze problem ogólnopolski, kazał próbować w ciągu weekendu
toyotka
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 15:23

Re: paraliż ;)

Postprzez M.S. » sobota 02 marca 2013, 12:05

Już widzę jak każde starostwo ma swój własny serwer :)
M.S.
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2010, 16:10

Re: paraliż ;)

Postprzez oskbelfer » sobota 02 marca 2013, 12:57

no chyba serwer nie jest w dzisiejszych czasach czymś egzotycznym, a moze się mylę ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » sobota 02 marca 2013, 15:00

Pobieraliśmy PKK kilkukrotnie wieczorami i nie było żadnego problemu. Skąd pomysł że w godzinach pracy urzędu?
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: paraliż ;)

Postprzez toyotka » sobota 02 marca 2013, 22:24

czy to ważne gdzie kto ma jaki serwer? mój problem nadal nie jest rozwiązany, nie mam możliwości pobrania PKK i z tego co wiem to problem ogólnopolski - pobrał ktoś od wczoraj jakiekolwiek PKK?

przeraża mnie fakt, że już na początku pada im system, a co będzie w wakacje jak codziennie będzie pobierane/tworzone/aktualizowane tysiące tych numerów?
toyotka
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 15:23

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » niedziela 03 marca 2013, 11:37

Tak potwierdzam. Nadal nie da się pobrać profilu.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » niedziela 03 marca 2013, 11:46

A teraz mi już pobiera.

Pobierać pobiera ale tempo w jakim to robi pozostawia wiele do życzenia. Przypominają mi się czasy, kiedy trzeba było śrubokręcikiem kręcić żeby gra na Commodore64 zadziałała ;) co młodzież może o tym wiedzieć ;)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » niedziela 03 marca 2013, 12:29

Prędzej pójdę Starostwa, zdążę się włamać, wykraść dane które nie wiem gdzie są przetrzymywane, posprzątać po sobie bałagan niż mi się to pobierze. Od mojego pierwszego wpisu dzisiaj, PRÓUBUJĘ pobrać piąty profil z naciskiem na słowo próbuję. Albo w danej chwili serwer jest niedostępny by po chwili dowiedzieć się że nie mam uprawnień a za kolejną mogę go jednak pobrać. Mam jeszcze do pobrania 16 wiec myślę, że na wieczorny mecz Bayernu o 18:30 zdążę ;)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » niedziela 03 marca 2013, 12:32

yesss :) mam kolejny :)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: paraliż ;)

Postprzez toyotka » niedziela 03 marca 2013, 13:12

widać, że coś robią, też raz nie mam uprawnień, teraz proszę spróbować później, na razie nie udało mi się pobrać tego jednego PKK :evil:

oskinstruktor napisał(a): Mam jeszcze do pobrania 16 wiec myślę, że na wieczorny mecz Bayernu o 18:30 zdążę ;)

zazdroszczę TYLU kursantów
toyotka
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 15:23

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » niedziela 03 marca 2013, 13:36

Profile pobrane, ale teraz następny mur.... Po wpisaniu pierwszej godziny jazd i próby zapisania tego za każdym razem i wielokrotnie pokazuje że błąd :evil:

Niedziela zapowiada się ciekawie :evil:
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: paraliż ;)

Postprzez x098 » niedziela 03 marca 2013, 14:06

jak masz poprane pkk, szybciej będzie jak na jutro na papierze do urzędu zgłosisz rozpoczęcie
Nie mówię czego nie myślę, mówię co myślę.
x098
 
Posty: 324
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2009, 14:43

Re: paraliż ;)

Postprzez oskinstruktor » niedziela 03 marca 2013, 14:40

Niby tak, tylko że powinienem wprowadzić też 1 godzinę praktyki, która jest uwzględniona na wydruku a właśnie tego nie mogę na chwilę obecną wprowadzić.
Chyba że można to zrobić odręcznie ale tego już nie wiem.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości