paraliż ;)

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: paraliż ;)

Postprzez M.S. » środa 06 marca 2013, 16:53

Podpis elektroniczny jest potrzebny do aktualizacji PKK i do wysyłania elektronicznie zgłoszeń do starostwa.
M.S.
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2010, 16:10

Re: paraliż ;)

Postprzez MEL » środa 06 marca 2013, 17:11

ale do aktualizacjipo zakończeniu szkolenia


nie napisałem, że do pobierania...... :hmm:
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: paraliż ;)

Postprzez toyotka » czwartek 07 marca 2013, 15:21

udało się w końcu pobrać PKK :D bardzo dziękuję PWPW za szybką reakcje i czas naprawy błędu trwający 5 dni :)
toyotka
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 15:23

Re: paraliż ;)

Postprzez MEL » czwartek 07 marca 2013, 21:57

Jutro, drodzy Państwo, wielki dzień dla PKK bo aktualizuję naszych pierwszych kursantów. Zobaczymy jak to wszystko zadziała no i prawdopodobnie w poniedziałek będę ustalał termin egzaminu państwowego. Zdam relację.
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: paraliż ;)

Postprzez M.S. » czwartek 07 marca 2013, 22:17

Ja juz jestem po aktualizacji. Musiałem się sporo naglowic żeby to zrobić. W każdym bądź razie kurs został oznaczony jako zakończony pomimo że tylko jedna osoba zakończyła kurs.
Nie wiem czy to ja coś zrobiłem nie tak, czy ten program jest po prostu tak daremnie napisany.
M.S.
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek 20 lipca 2010, 16:10

Re: paraliż ;)

Postprzez PILU » piątek 08 marca 2013, 16:56

Ja odnoszę wrażenie, że ten program to jedna wielka lipa! Sprawia wrażenie tandety i tyle. Świadczą o tym nieustające problemy techniczne. Dwa miesiące minęły i nadal nic nie działa tak jak powinno. Ja dziś na papierze zgłosiłem kurs. Ustawa nakłada obowiązek informowania o terminie, czasie i miejscu kursu, a tabela z dz. u. poz. 84 nie pozwala na umieszczenie tak szczegółowych informacji.
PILU
 
Posty: 52
Dołączył(a): sobota 07 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Kościelec

Re: paraliż ;)

Postprzez czepiacz » piątek 08 marca 2013, 20:20

Ja musiałem dwie osoby przenieść na kurs następny, za trzy tygodnie, bo mimo dostarczenia profilu dzień przed pierwszym wykładem, nie dało się pobrać ich profilu, nawet dzień po terminie... Załamać się można...
czepiacz
 
Posty: 273
Dołączył(a): niedziela 04 marca 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: paraliż ;)

Postprzez MEL » sobota 16 marca 2013, 15:26

MEL napisał(a):Jutro, drodzy Państwo, wielki dzień dla PKK bo aktualizuję naszych pierwszych kursantów. Zobaczymy jak to wszystko zadziała no i prawdopodobnie w poniedziałek będę ustalał termin egzaminu państwowego. Zdam relację.



Wszystko poszło jak z płatka. Pani z BOK WORD zabrała kffitek z numerem pkk i już nic nie da się z nim zrobić :D Egzamin wyznaczzony a terminy coraz krótsze .........
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości