Trotyl

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Trotyl

Postprzez rusel » środa 22 maja 2013, 10:34

Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Trotyl

Postprzez slamyr » środa 22 maja 2013, 17:16

"Instruktor podaje inny przykład: - Standardem jest też, że egzaminator przez cały czas milczy, a zdający, zamiast jechać, myśli, o co mu może chodzić"

Zdający powinien się cieszyć, że egzaminator nic nie mówi. Oznacza to, że nie popełnia błędów, ale skąd ma to wiedzieć ów instruktor równie biedny a nawet ubogi (szczególnie w wiedzę i rozum) jak i jego zdający...
slamyr
 
Posty: 121
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2009, 23:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trotyl

Postprzez rusel » środa 22 maja 2013, 17:21

"Kandydaci mają też zastrzeżenia do kultury osobistej egzaminatorów (np. opowiadanie sprośnych kawałów, zagadywanie o prywatne sprawy)"

"Instruktor podaje inny przykład: - Standardem jest też, że egzaminator przez cały czas milczy, a zdający, zamiast jechać, myśli, o co mu może chodzić"



i tak zle i tak niedobrze moim zdaniem czytajac ten artykul najlepiej odmowic przeprowadzenia egzaminu
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Trotyl

Postprzez slamyr » środa 22 maja 2013, 17:32

W końcu kwietnia Krystyna spod Lublina siadła za kółkiem egzaminacyjnej skody po raz ostatni. Nie zrobiła nawet metra, bo egzaminatorka zabrała jej dowód osobisty i zawiadomiła policję, że Krystyna chciała jej dać 2 tys. zł łapówki. Nagrało się, jak Krystyna nalega: "Pani kochana, pani weźmie. Ja już nie mam siły zdawać!". Grozi jej do dziesięciu lat więzienia.

Według autora to wina egzaminatora, że chciano mu wręczyć korzyść?
slamyr
 
Posty: 121
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2009, 23:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trotyl

Postprzez driver0070 » środa 22 maja 2013, 19:08

Człowiek z wyższym wykształceniem zarabiający 2,6 tyś na rękę, to rzeczywiście rewelacja!!!!!! I każdych warunkach pogodowych. Co Ci ludzie za bzdury wypisują!!!!
Avatar użytkownika
driver0070
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota 02 lutego 2013, 09:37

Re: Trotyl

Postprzez rusel » środa 22 maja 2013, 19:12

Wystarczy, że wycedzi przez zęby: "Co się tak, durniu, cieszysz, wyjedziemy na miasto, to ci mina zrzednie". I zdający jest ugotowany.

bardzo ciekawe kiedy autor cytuje swoje wlasne hipotezy ktorym nadaje tytul artykulu
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Trotyl

Postprzez slamyr » środa 22 maja 2013, 19:48

W tej całej nagonce zapomina się o jednym. Osoby przystępują do egzaminu, w dodatku państwowego. Egzamin według słownika języka polskiego to sprawdzian czyjejś wiedzy lub umiejętności. Gdy ktoś umiejętności nie posiada z różnych względów, to choćby bardzo chciał nie zda a nawet nie może i nie powinien zdać egzaminu! Osoby podchodzą do egzaminu 25 raz i najeżdżają na tyczkę, za swoje niepowodzenia winią egzaminatora. Mało komu przyjdzie do głowy, że skoro nie zdałem, to może nie potrafię? Egzamin ma dopuścić takie osoby, które potrafią, a nie każdą, a niestety wiele osób wychodzi z założenia, że prawo jazdy się należy każdemu i trzeba zdawać do skutku. Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo na drogach, a nie o to, żeby każdy dostał "licencje na zabijanie". Dochodzi już do tego, że osoby krzyczą na egzaminatora po zakończonym egzaminie, bo ten nie uśmiechał się i one były zestresowane. Jakoś na maturze nikt pretensji nie ma, że nauczyciel się nie uśmiechał i nie kłaniał w pas. Paranoja. Jak się czyta takie teksty, to się pracować odechciewa...
slamyr
 
Posty: 121
Dołączył(a): wtorek 03 listopada 2009, 23:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trotyl

Postprzez skov » środa 22 maja 2013, 20:31

nie wiem czy jest sens komentować ten żenujący artykuł.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Trotyl

Postprzez rusel » środa 22 maja 2013, 21:45

pewnie nie ma sensu ale wystarczy zobaczyc jaka lawine nienawisci wsrod internautow podsycil...az strach to czytac
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Trotyl

Postprzez szerszon » środa 22 maja 2013, 21:48

A te internauty ledwo zielone od czerwonego odróżniają...i to nie wszyscy.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Trotyl

Postprzez rusel » środa 22 maja 2013, 22:02

"
Kilka lat temu mój egzaminator pierdział w samochodzie. Kilka minut po zwróceniu mu uwagi, przerwał egzamin, twierdząc, że "mogło dojśc dokolizji z działem lusterka". Sęk w tym, że do lusterka było daleko, ale tego nie widać na nagraniu, więc skarga na tego kut.asa została oddalona.

Men.dy wiedzą jak oszukiwać."

"
mnie, taka cehujoza oblała po 35 minutach bezbłędnej jazdy
za "najechanie na linię zatrzymania".
najechanie wynosiło 2 cm.
mam nadzieję, że ta menda siedzi za korupcję."

"
A ja mam pytanie ogólne do panów egzaminatorów: dlaczego jesteście takimi sk*****mi? "


"A co to jest "skrzyżowanie z łamanym pierwszeństwem"? Wywalić tego egzaminatora z pracy ! "

"
WORD-y to państwo w państwie. Egzaminatorzy to największe chamy i świnie.
Ośrodek w Radomiu to jakaś paranoja, w ciągu całego dnia zdaje egzamin praktyczny 2 osoby!!! "

"
"Nikt tego nie powie otwarcie, ale im więcej oblanych, tym pewniejsza robota egzaminatora."

"
już najwyższa pora takich skór....nów traktować jak okupantów urzędnik egzaminator lać nie patrzyć za co za zniewolenie narodu albo my albo oni pieprzone ubeki "

"
Bo najgłówniejszą przyczyną zła wszelakiego w tym para państwie jest bar odpowiedzialności za swoją pracę !!! Bo jak można nie zdać po kosztownym kursie ??? coś tu nie gra !!!


"
prostactwo i chamstwo egzaminatorów to norma-czym większy prostak tym większy cham-leczy swoje frustracje przy pomocy przegranej sytuacji zdających-kawał chama ze śmierdzącymi skarpetami i wąsikiem pod nosem, często z nonszalancją. Wiedzą, że gdyby nie ich pozycja egzaminatora, większość ludzi nasr... by na nich nie chciała! "


"Trzeba spałować kilku egzaminatorów, to zaczną myśleć"
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Trotyl

Postprzez oskbelfer » środa 22 maja 2013, 22:09

Szanowni Pajstwo szykóje się niebywały sókces --- Nagrodę Pulitzera oczymajom panofie dziennikasze Karol Adamaszek i Jacek Brzuszkiewicz za wybitny artykół o Wojewuckim Ośrodkó Róhó Drogowego w Lóblinie ktury w spoup bardzo żetelny ókazóje problematykę egzaminuf pajstwowych na prawo jazdy.

Brawo panowie dziennikasze, czeba óswiadomić spłeczejstwó jak naprawdę pszebiega ten jeden z najbardziej tródnyh intelektóalnie i manóalnie egzaminóf.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Trotyl

Postprzez oskinstruktor » środa 22 maja 2013, 22:15

Co w artykule ściema i niepotrzebne sianie nienawiści (bo taka chyba była idea autora artykułu) to jedno a co "równanie do średniej" to drugie....
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Trotyl

Postprzez oskbelfer » środa 22 maja 2013, 22:31

oskinstruktor -- ale tak obiektywnie --- powiedziałbyś dziennikarzowi do kamery takie głupoty jak ten niby instruktor z Lublina, kótry był aż 2 tygodnie na stażu UK ? :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Trotyl

Postprzez rusel » środa 22 maja 2013, 22:37

jaki dziennikarz taka informacja, chetnie bym sobie dorobil bo po przeczytaniu jakbym nabral wiary w swoje umiejetnosci redagowania....
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości