Portal OSK egzamin wew.

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Portal OSK egzamin wew.

Postprzez x098 » środa 17 lipca 2013, 11:57

PWPW wprowadziło w portalu egzamin wewnętrzny za 10 zł

Szanowni Koledzy i Koleżanki czy korzystacie z tej usługi?

A w szczególności czy można tą aplikacje wykorzystać w procesie nauczania?

Chodzi mi czy na zajęciach teoretycznych można odpalić tą aplikacje aby sprawdzić czy klient kuma teorię i aby pokazać mu jak wygląda egzamin teoretyczny?


W szczególności zastanawia mnie czy fakt odpalenia programiku poprzez portal jest zgłaszany z automatu do starostwa że, odbył się egzamin?
Nie mówię czego nie myślę, mówię co myślę.
x098
 
Posty: 324
Dołączył(a): wtorek 25 sierpnia 2009, 14:43

Re: Portal OSK egzamin wew.

Postprzez JAKUB » środa 17 lipca 2013, 15:34

Aby odpalić egzamin wew. (za 10 zł) musisz opłacać pełną wersję portalu OSK (ok.50zł) co miesiąc. Starostowie również musieliby opłacać pełna wersje programu, aby zaczęło to działać. U mnie starosta nie opłaca, a dokumenty prowadzi w teczkach O.S.K. (co przyniosę, przyślę wpina) Na moim terenie żaden ośrodek nie korzysta z pełnej wersji programu. Uważam, że przy tylu możliwościach przeprowadzenia egzaminu wew. za darmo nie warto przepłacać za kota w worku.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Portal OSK egzamin wew.

Postprzez oskinstruktor » poniedziałek 22 lipca 2013, 23:13

Czy Wy tez tak macie, ze po zkonczeniu pracy z super portalem osk, cisnienie jest podniesione o kilkanascie jednostek? Przeciez to jest paranoja, zebym siedzial od 20 przy tym gownie i sie denerwowal. Zrobilem rzeczy, ktore w normalnie dzialajacym programie mozna zrobic w godzine. Oczywiscie musialem "milion" razy sprawdzic czy to co chce wyslac to rzeczywiscie te dane, zeby "zrobic" jednego kursanta to trzeba pare razy w to samo miejsce wchodzic a na koniec jeszcze raz upewnic czy rzeczywiscie to ma byc to co chce wyslac. Dojsc do tego co faktycznie wysylam po jakims czasie to juz prawie fizyka kwantowa.

Na spotkaniach przedstawiciel PWPW obiecywal jaki to nie jest cud techniki. Ja po pol roku uzywania tego czegos, uwazam ze wiekszego chlamu nie widzialem. Mozna wpisac na jedna godzine, na jeden samochod, na jednego instruktora nawet 100 kursantow, bo super program nie wychwyci bledu!!!!

Przy kursie z B1 na B wymaga ode mnie wpisana teorii!!! Teraz po jakiejs aktualizacji wymaga e-maili kursantow. A co ja jestem baza danych? Skad mam to wiedziec i po co przede wszystkim???

Nie wspomne o usunieciu danych bo poprzednio sie dowiedzialem ze nie mam uprawnien do prowadzenia teorii..... a przez pol roku mialem.

Nie wspomne o miejscu urodzenia kursanta, ktore trzeba dopisywac bo juz od 2 miesiecy informatycy PWPW pracuja nad tym zeby te dane przechodzily jak pozostale z portalu kierowcy.

Przy moim i tak wysokim cisnieniu nie jest to dla mnie zdrowe. :evil: Myslicie ze powinnismy miec placone za prace w szkodliwych warunkach? :evil:
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości