Sprzątanie bałaganu MI

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Sprzątanie bałaganu MI

Postprzez rusel » środa 04 września 2013, 10:43

z tego co mi wiadomo polaczenie bazy pwpw i its ma nastapic w tym miesiacu ale czy to sie przeniesie na zdawalnosc? moim zdaniem nie bo roznica zdawalnosci miedzy pwpw a itsem to 4% a ilosc dwuznacznych pytan jest sladowa, najbardziej istotnym elementem bedzie dostęp do pytan i polozenia nacisku na odpowiednia sciezke przekazywania tej wiedzy


http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/729325,prawo-jazdy-nowak-sprzata-egzaminacyjny-balagan.html
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Sprzątanie bałaganu MI

Postprzez oskinstruktor » środa 04 września 2013, 20:31

Zachęcanie do odczekania na "normalny" egzamin w obecnej sytuacji to nie jest trafiony pomysł. Jest źle ale jak ludzie posłuchają to do końca roku będzie niezła kiszka.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sprzątanie bałaganu MI

Postprzez rusel » środa 04 września 2013, 21:38

tez tak mysle, teraz na odwrot, czekajcie na zamiany bo z poczatkiem roku bedzie lepiej
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Sprzątanie bałaganu MI

Postprzez oskinstruktor » środa 04 września 2013, 21:59

Znaczy że będzie lepiej to zapowiada ministerstwo...... czas pokaże, czy tak będzie rzeczywiście, bo obecny rok po ostatnich zmianach pokazuje, że wcale tak być nie musi.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości