N X czy przerwanie-obecne absurdy

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

N X czy przerwanie-obecne absurdy

Postprzez rusel » środa 30 października 2013, 12:34

od dluższego czasu zastanawiam czy jest tu jeszcze jakaś logika?

osoba zaproponowala egzaminatorowi przyjecie korzysci majątkowej lub korzysta z pomocy-egzamin jest przerwany? uwaga niespodzianka egzamin trwa nadal z wynikiem N

osoba odmowila badania na zawartosc alkoholu- oczywiscie N a co jezeli jest w stanie nietrzeźwosci?- X

osoba nie zapewnila sobie tlumacza w przypadkach niezbednych-N
Ostatnio zmieniony środa 30 października 2013, 21:33 przez rusel, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: N X czy przerwanie-obecne absurdy

Postprzez tatusiek » środa 30 października 2013, 21:18

kat motocyklowe osoba bez odpowiedniego stroju ochronnego X lub N wedle uznania egzaminatora ;)
tatusiek
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek 26 lutego 2013, 01:01

Re: N X czy przerwanie-obecne absurdy

Postprzez mshtal » środa 30 października 2013, 21:49

od zapoznania sie już we wstępnej fazie projektu razilo mnie to w oczy ale skoro doszkolenie po 3 N jest nieobowiazkowe i opłata wynosi 100% ceny egzaminu to w zasadzie jaką to różnica czy X czy N?
mshtal
 
Posty: 312
Dołączył(a): poniedziałek 21 lipca 2008, 19:39
Lokalizacja: mazowsze

Re: N X czy przerwanie-obecne absurdy

Postprzez rusel » środa 30 października 2013, 21:59

od zapoznania sie już we wstępnej fazie projektu razilo mnie to w oczy ale skoro doszkolenie po 3 N jest nieobowiazkowe i opłata wynosi 100% ceny egzaminu to w zasadzie jaką to różnica czy X czy N?


przypomnial mi sie egzamin, informuje kobiete o wyniku negatywnym podczas jazdy wiec poprostu dziewczyna patrzy na mnie, puszcza kierownice i odpina pasy, szkoda ze na srodku skrzyzowania, cisnienie mi podniosla ale w sumie nie wiedziala dlaczego skoro i tak the GAME was OVER
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: N X czy przerwanie-obecne absurdy

Postprzez szerszon » środa 30 października 2013, 22:37

Ha...twój błąd :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości