Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają interes...

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez tomcioel1 » sobota 09 listopada 2013, 22:48

oskbelfer napisał(a):
ale jakbys się postaral to byś znalazł jeszcze ten hektarek 6ej klasy za pary tysiaków, oczywiście gdzies tam gdzie sie droga kończy ale to w tym przypadku nieistotne...



znalazł się doradca, ten nieskazitelny, obrońca poszkodowanych kursantów, wspaniały pedagog z uprawnieniami egzaminatora, czynny instruktor nauki jazdy, psiadający wiedzę o wolnym rynku.....

teraz Szerszon masz pełny pogląd na sprawę - jak się odezwiesz, że jesteś rypany przez "konkurencję" "rolniczo-krusowsko-emerycko-mundurową" to dostajesz zrypę ze kurs egzaminatora przewrócił Ci we łbie i poprostu stałeś się kanalią nie znającą zasad ekonomii i wolnego rynku....

ale cóz - czego spodziewać się po "egzaminatorze" którego nie chcą w wordzie, bo znają go jako "dorabiającego rolniczego instruktora"

żenada..... i już Szerszonie wiesz, kto psuje rynek...


dzięki oskbelfer za wszystkie tytuly którymi mnie uraczyłeś , niektórymi co prawda na wyrost ale i tak jestem wdzięczny...

zacznijmy od krusu - musze cię zmatwić - nie jestem krusowcem , placę zus ...

czy mnie nie chcą w wordzie to szczerze powiedziawszy nie wiem bo się nie dowiadywałem... i nie mam zamiaru - dobrze mi tu gdzie jestem i nie zamierzam tego zmieniać... - wolę być wsród tych co uczą niż egzaminują - a jak czytam wypowiedzi niektórych osób reprezentujących tą drugą grupę to utwiedza mnie to w słuszności moich zamierzeń...

nigdy szerszona nie ośmieliłbym się nazwac kanalią bo lubie faceta i cenię , zauważylem tylko że pisane przez niego komentarze zmieniły się od czasu kiedy go poznałem na tym forum ...

napisaleś "żenada" - bardzo trafne sformułowanie - tez to odczuwam czytając większość twoich wpisów...
no ale przeciez niektórzy mają prawo wszystko mówić ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez oskbelfer » niedziela 10 listopada 2013, 00:56

leszekch73 napisał(a):oskbelfer betonem to jesteś TY.


ale napewno nie jestem trepem jak Ty :)

Ja założyłem mundur w roku 1993 po upadku LWP.


a mnie do założenia munduru zmusili i było to wczasach kiedy Tobie Pani w kiosku nie sprzedałaby ani fajek ani prezerwatyw ------ oto cała różnica, a były to czasy kiedy studenci nie mieli nic do gadania --- od tego czasu brzydzę się trepami i mundurem


Odszedłem z armii bo zmusiła mnie do tego choroba
.

To Ty rencista jesteś czy emeryt, zresztą jest to bez znaczenia, bo i tak jesteś trepem


Nie robiłem szkół wieczorowo.Umiem jeździć i nauczać co potwierdzają moje wyniki.Kierownik osk miał różnych instruktorów i ich zmieniał nie dla kasy i opłat ,tylko ze względu na ich wynik i podejście do pracy.To ,że jesteś starszy nie znaczy mądrzejszy.


A ja trepów - emerytów z zasady nie brałem do ośrodka, a to że jestem starszy, to fakt ---- natomiast to że mądrzejszy wynika z tego - że nie byłem ochotnikiem do zakąłdania munduru, a że z trepami miałem do czynienia i to że 90 % okazało sie "durniami" - nic nie poradzę, może Ty łapiesz się do tej 10% grupy nieco mądrzejszych - nie wiem --- z pierwszych Twoich "mądrych" postów wylonił się obraz typowego trepa...


Nie każdy mundurowy był leniuchem.
No jaaaasne - zwłaszcza biskup polowy generał Flaszka :)

Ja straciłem zdrowie dla kraju.


Górnik dołowy traci zdrowie dla siebie ?
Kierowca cieżarówki traci zdrowie dla siebie ?
Pielęgniarka traci zdrowie dla siebie ?

Tylko trep traci zdrowie dla kraju ?

Wysiadła Ci wątroba od gorzały ? (sory to było chamskie z mojej strony)

Przykro mi, że nie masz zdrowia -- ale temat nie o Twoich chorobach (i nie traciłeś człowieku zdrowia dla kraju - bo brałes za to kase - nikt Cię na trepa na siłę nie pchał), tylko o zdrowych 40 - 50 letnich bykach, biorących emerytury.....

A tak na marginesie - żeby być instruktorem, to trzeba być zdrowym - lekarz medycyny pracy, orzeczenie, badania --- coś ściemniasz "żołnierzu"


I nadal twierdzę,że
w tym temacie pieprzysz bzdury i zwyczajnie zazdrościsz ludziom,którzy potrafią coś robic.


Trep to trep, co trep potrafi zrobić ? Zameldować się i odmeldować, albo p........... że mądrzy ludzie zakłądają mundur....


tomcioel1 napisał(a):
dzięki oskbelfer za wszystkie tytuly którymi mnie uraczyłeś , niektórymi co prawda na wyrost ale i tak jestem wdzięczny...


Cała przyjemność po mojej stronie

zacznijmy od krusu - musze cię zmatwić - nie jestem krusowcem , placę zus ...


no szacun, jestem pod wrażeniem :) pochwal się jeszcze czy żyjesz tylko z osk, czy inny pracodawca płaci za Ciebie zus :) ---- może jesteś przedszkolanką :)?

czy mnie nie chcą w wordzie to szczerze powiedziawszy nie wiem bo się nie dowiadywałem... i nie mam zamiaru - dobrze mi tu gdzie jestem i nie zamierzam tego zmieniać... - wolę być wsród tych co uczą niż egzaminują - a jak czytam wypowiedzi niektórych osób reprezentujących tą drugą grupę to utwiedza mnie to w słuszności moich zamierzeń...


A ja powiem Ci szczerze, bardzo dobrze się czuję zarówno pośród starych kolegów instruktorów jak i egzaminatorów ------- tam, gdzie ja pracuję nie ma palantów instruktorów biegających na skragi z kursantami, przynajmniej w stosunku do mojej osoby. Natomiast jak czytam na forum wypowiedzi to dziękuję Bogu, że znam liczną grupę instruktorów i "mecenasi" jak na Tym forum dziwaki w liczbie setnych promila.

nigdy szerszona nie ośmieliłbym się nazwac kanalią bo lubie faceta i cenię , zauważylem tylko że pisane przez niego komentarze zmieniły się od czasu kiedy go poznałem na tym forum ...


Mnie, natomiast komentarze Szerszona nie raziły ani kiedyś, ani teraz - czego nie moge niestety powiedzieć o Twoich komentarzach, bo ani Cię nie lubie, ani nie cenię -- co nie oznacza, że uważam Cię za idiotę czy człowieka mało inteligentnego wprost przeciwnie i zawsze się zastanawiam jak można mieć na oczach cały czas "klapy"

napisaleś "żenada" - bardzo trafne sformułowanie - tez to odczuwam czytając większość twoich wpisów...no ale przeciez niektórzy mają prawo wszystko mówić ...


Nie spodziewałem się innej oceny z Twojej strony (było by to dziwne, a przecież Ty dziwakiem nie jesteś, i mam przynajmniej nadzieję, że nie jesteś "trepem", bo już całkiem byś stracił w mojej opinii :) żartowałem cool gość jesteś...

"Trep" to mundurowy --- tak na studiach nazywaliśmy tych, kórzy za pieniadze "bronili" ojczyzny
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez leszekch73 » niedziela 10 listopada 2013, 08:43

oskbelfer nie nazywaj ludzi bykami bo to ty jesteś bydle i cham. Tyraj do emerytury.Koniec dyskusji.
leszekch73
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek 07 marca 2011, 10:00
Lokalizacja: GCH

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez szerszon » niedziela 10 listopada 2013, 10:07

Najlepsze z tego wszystkiego jest to,że osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy mają sie świetnie i turlają się ze śmiechu czytając tę naparzankę łopatkami po głowie... :D

http://forsal.pl/artykuly/744722,kiezun ... zacja.html

Tu mamy źródło naszych obecnych problemów
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez Borys_q » niedziela 10 listopada 2013, 11:12

Najlepsze z tego wszystkiego jest to,że osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy mają sie świetnie i turlają się ze śmiechu czytając tę naparzankę łopatkami po głowie...


Właśnie dla tego napisałem że skłócone społeczeństwo to jest celowe działanie, to państwo (system ) jest Naszym wrogiem a nie sąsiad, rolnik, przedsiembiorca czy mundurowy .
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez szerszon » niedziela 10 listopada 2013, 11:20

Dziel i rządź
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez oskbelfer » niedziela 10 listopada 2013, 17:14

leszekch73 napisał(a):oskbelfer nie nazywaj ludzi bykami bo to ty jesteś bydle i cham. Tyraj do emerytury.Koniec dyskusji.


może i jestem bydle i cham --- ale nie jestem ograniczonym emerytowanym trepem - pasożytem, na którego emeryturę muszą pracować normalni obywatele....

Ja z Tobą trepie nie dyskutuję, ja stwierdzam fakty :) Możesz odmaszerować "żołnierzu"
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez JAKUB » niedziela 10 listopada 2013, 19:16

Borys_q napisał(a):
Najlepsze z tego wszystkiego jest to,że osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy mają sie świetnie i turlają się ze śmiechu czytając tę naparzankę łopatkami po głowie...


Właśnie dla tego napisałem że skłócone społeczeństwo to jest celowe działanie, to państwo (system ) jest Naszym wrogiem a nie sąsiad, rolnik, przedsiembiorca czy mundurowy .
Zapraszam jutro w Nasze (POLAKÓW) święto na "MARSZ DLA NIEPODLEGŁEJ".

(Dla oskbelfer) Ktoś (ks. J. Popiełuszko) we wspominanych przez Ciebie czasach żył według słów: "Nie walcz ze złem, ale zło dobrem zwyciężaj".
Pokaż co potrafisz, poza wulgaryzmami, bo Polska jest, od zawsze w centrum Europy, dla wszystkich.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez oskbelfer » niedziela 10 listopada 2013, 20:29

JAKUB napisał(a):
(Dla oskbelfer) Ktoś (ks. J. Popiełuszko) we wspominanych przez Ciebie czasach żył według słów: "Nie walcz ze złem, ale zło dobrem zwyciężaj".
Pokaż co potrafisz, poza wulgaryzmami, bo Polska jest, od zawsze w centrum Europy, dla wszystkich.


Popatrz, gdzie to zaprowadziło ksiedza Jerzego ------ prosto na tamę we Włocławku....

I jeszcze jedno pytanie Jakubie -- cywile go zabili -- czy "towarzysze w mundurach"

Trep to trep...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez tomcioel1 » niedziela 10 listopada 2013, 21:30

brawo , nie ma to jak tolerancja ...

ps . pewnie nie chciałbyś usłyszeć co o tobie i twoich kolegach mówią zdający ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Rozwalił mnie tekst ...Szkoły nauki jazdy zwijają intere

Postprzez oskbelfer » niedziela 10 listopada 2013, 23:15

a Ty wiesz, co mówią :) ? - pewnie mówia to samo, co ja myślę o Tobie :)

natomiast tolerancja zwłaszcza dla "bohaterów" którzy "pomogli" ks. Popiełuszcze przenieść się w inny wymiar.... no gratuluję :)

oni byli "oddanymi funkcjonariuszami w mundurze i zapewne tracili zdrowie za ojczyne, bolały ich bardzo recę - a zwłaszcza pięści od okładania swoich ofiar", gdybyś był tuż obok nich zrobiłbyś im okład z kwaśnej wody ?:)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości