Kolejny oblany egzamin

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez rusel » niedziela 17 listopada 2013, 09:37

"ile razy mozna zdawac" zatem miala juz życiorys, z cisnieniem sobie nie poradzila, fakt nie wiemy za co oblala, jedynie mecenas może wiedzieć i coś podejrzewać
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez kadziunt » niedziela 17 listopada 2013, 13:59

OSK belfer - z tego co wiem, ale ręki sobie uciąć nie dam to "u nas" kamery wyłączają się same po około minucie od zgaszenia silnika nawet jak siedzisz w środku :spoko:
A co do tego czemu się miał denerwować - no wiesz ja znam takich co klną jak szewce kiedy tylko egzaminowany parkując dotyka krawężnika :lol:
Według mnie gość pokazał pełne opanowanie i klasę 8)
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » niedziela 17 listopada 2013, 14:06

rusel napisał(a):tylko i wylacznie na podstawie art 3 ustawy o kierujacych, egzaminator opisuje i sklada wniosek do dyrekcji, dyrektor sklada wniosek do starostwa, starosta na podstawie materialow moze choc moze odmowic skierowania na takie badania, nie jest to standardowa sytuacja


Art.3. mówi tylko kto może zostać kierującym. Jednym z kryteriów jest sprawność fizyczna i psychiczna, którą ocenia uprawniony lekarz przed rozpoczęciem kursu. I panienka takie orzeczenie lekarskie zapewne przedłożyła wymóg formalny wypełniając.
Egzaminator nie podstaw prawnych i dyrekcja też zresztą do kierowania wniosków tego typu do starosty. Art.82 jasno precyzuje kto podlega takim badaniom.
To co tobie chodzi po głowie funkcjonowało do 19.01.2013r.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez rusel » niedziela 17 listopada 2013, 17:38

w tym roku skierowalem osobe na takie badania z tego art, przypadek mialem podobny z tym ze kursant nie uciekal, natomiast delikatnie mowiac dowiedzialem sie conieco o sobie i o egzaminie w stopniu nieco innym niz zazwyczaj sie dowiadujemy
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez oskbelfer » niedziela 17 listopada 2013, 17:49

kadziunt napisał(a):A co do tego czemu się miał denerwować - no wiesz ja znam takich co klną jak szewce kiedy tylko egzaminowany parkując dotyka krawężnika


albo jajca sobie robisz, albo dyrektor, wice oraz "nadzorujący" do zwolnienia (ze o samym sprawcy nie wspomne) jesli pozwlają na takie "praktyki"...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » niedziela 17 listopada 2013, 19:35

rusel napisał(a):w tym roku skierowalem osobe na takie badania z tego art, przypadek mialem podobny z tym ze kursant nie uciekal, natomiast delikatnie mowiac dowiedzialem sie conieco o sobie i o egzaminie w stopniu nieco innym niz zazwyczaj sie dowiadujemy



Jak już, to napisałeś wniosek a nie skierowałeś na badania. Wniosek jak to wniosek, papier wszystko przyjmuje a starosta jednak musi mieć podstawę do wydania decyzji administracyjnej o skierowaniu na badania. W tym przypadku takiej nie ma.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez rusel » niedziela 17 listopada 2013, 20:33

Jak już, to napisałeś wniosek a nie skierowałeś na badania. Wniosek jak to wniosek, papier wszystko przyjmuje a starosta jednak musi mieć podstawę do wydania decyzji administracyjnej o skierowaniu na badania. W tym przypadku takiej nie ma


a jednak miał więc nie wiem czego bronisz, idz do starosty i powiedz ze ktos sie pomylil bo masz problem ze znaleziem "debila" w ustawie
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » niedziela 17 listopada 2013, 20:45

rusel, jeżeli dyskutujemy na takie tematy to wolałbym to robić merytorycznie podpierając się konkretnymi paragrafami albo artykułami. W tym dziale wypada.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez rusel » niedziela 17 listopada 2013, 21:01

no to dyskutuj i zastanawiaj sie czy mozna taka osobe skierowac czy nie, jezeli twierdzisz ze nie to nie, a karawana jedzie dalej
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » środa 20 listopada 2013, 21:43

no i zakończyło się mandatowo, 500 za jazdę bez uprawnień i 100 za jazdę bez pasów. Wydaje się, że i tak bardzo łagodnie została potraktowana. Także karawana jedzie dalej a badania psychologiczne dziewczyna robi we własnym zakresie i na własne życzenie.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez JAKUB » czwartek 21 listopada 2013, 10:20

że zacytuję:
(...)Jaka piękna tragedia,
jaka piękna tragedia,
ech.

karawana poszła,..
Czy w dobrym kierunku?
http://forum.gazetalubuska.pl/zlodzieje ... 983/page-5
i wiele innych.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez oskbelfer » czwartek 21 listopada 2013, 12:43

Napisano 09 czerwiec 2013 - 21:28

A ja odziwo tarfiłam na cudownego egzaminatora ( kategoria B+E, 07.06.2013), oczywiście zdałam (za drugim razem) , Pan egzaminator od samego początku podchodził do mnie z uśmiechem i sympatią, wydaje mie się że lepiej trafić nie moglam. Ten Pan poprostu na codzień jest wspaniałam człowiekiem i dlatego na przeprowadzanyh egzaminach to sie przejawia. Podchodząc do egzaminatora który na wstępie wita cię uśmiechem a nie wredną miną czowiek nie jest taki nerwowy i jakoś mu idzie to wszystko . Panie Pawle bardzo Panu dziekuje , mam nadzieje że bedzie mnie Pan pamietał, gdyż pewnie dużo dziewczyn nie podchodzi do egazminu na taką kategorie. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Kamila G.

PS. Życze Panu samych sukcesów i szczęścia w życiu :) :))


Zgłoś do usunięcia


#97
~Piotrek~

Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 09:48

ja zdawałem dzisiaj na b+e i zdałem za pierwszym dodam ze na samo b tez problemów nie było egzaminatorzy są rzeczowi i konkretni jak ktoś umie to na pewno zda a tu jak czytam ze za błachostki oblewają jak się nie czujesz pewny to sobie dokup godzinki a nie na egzamin i takie jest moje zdanie!!!pozdrawiam




Zgłoś do usunięcia


#98
Andrzej 1234

Nowy

Oczekujący na zatwierdzenie

1 postów

Napisano 18 październik 2013 - 17:46

Ja nie moge zdać zdaje juz 6 razy i jak ktos tu napisał to jest prawda oblewaja na zwykłej głupocie. Ja miałem taki przypadek że wyjeżdżałem z ul.Wrocławskiej na lwowską i jechałem lewym pasem to powiedział mi ten %^&% egzaminator że zaraz nie zdam bow polsce obowiązuje ruch prawo stronny a gdy zjechałem na prawy pas to ten s*** kazał mi zawrócić . nie miałem gdzie bo wcześniej przypiepszył się ze jadę lewym to było źle a gdy zjechałem na prawy pas to nie widziałem możliwego miejsca do zawrócenia bo była linia podwójna ciągła a egz. Mi powiedział Z głupim uśmieszkiem że nie zdałem po prostu od początku coś knuł żebym nie zdał Powinni się za to wziąć BO TO BAN


to ostatnie cytaty ze strony którą podał Jakub...

Wniosek jest prosty, nikogo nie powinien dziwić --- Ci kórzy potrafią jeżdzić to zdaja i pisza pozytynie, Ci którzy są niewyszkoleni, nie panują nad autem, nie panują nad emocjami w efekcie robią błedy - dostają lufę i "żalą sie na forach"

a że prszysłowie się prawdza, więc karawana jedzie...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez oskinstruktor » czwartek 21 listopada 2013, 21:17

Wczoraj na egzaminie miałem dwie "karawany". Jedna pojechała dalej, druga musi znów zagościć na egzaminie. Szkoda tylko, że ta lepiej jeżdżąca musi powtórzyć. Nie zawsze ten co lepiej jeździ zdaje. Drugiej życzę jak najlepiej oczywiście. Zdawali z tym samym egzaminatorem ale nikt to nikogo nie ma pretensji. Nikt nie mówi że egzaminator go oblał. Sam się oblał i nie ma o to do nikogo pretensji. Za jazdę dostał pochwałę..... To nie to samo co zdany egzamin, ale motywacja do podejścia do następnego.
Na temat laski z filmu się nie wypowiadam, bo za słowa powszechnie zwane obelżywymi podobno dostaje się bana ;)

PS Hasło..... Jedzie Pan? Jeszcze dosyć długo będzie wywoływało u mnie uśmiech na twarzy.
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez tomcioel1 » czwartek 21 listopada 2013, 22:30

oskbelfer napisał(a):Wniosek jest prosty, nikogo nie powinien dziwić --- Ci kórzy potrafią jeżdzić to zdaja i pisza pozytynie, Ci którzy są niewyszkoleni, nie panują nad autem, nie panują nad emocjami w efekcie robią błedy - dostają lufę i "żalą sie na forach"


Wniosek jest nieobiektywny ... ale oczywiście w pełni akceptowalny przez wszystkich egzaminatorów ...

ja myśle że najlepiej opisała to ta pani :


A ja odziwo tarfiłam na cudownego egzaminatora ( kategoria B+E, 07.06.2013), oczywiście zdałam (za drugim razem) , Pan egzaminator od samego początku podchodził do mnie z uśmiechem i sympatią, wydaje mie się że lepiej trafić nie moglam. Ten Pan poprostu na codzień jest wspaniałam człowiekiem i dlatego na przeprowadzanyh egzaminach to sie przejawia. Podchodząc do egzaminatora który na wstępie wita cię uśmiechem a nie wredną miną czowiek nie jest taki nerwowy i jakoś mu idzie to wszystko[/quote]

umiejętności oczywiście są bardzo ważne ale ... jak widac na załączonym powyżej wpisie - trafisz na egzaminatora który ma odpowiednie podejście do zdającego i po prostu nadaje sie do tej pracy - masz z górki , źle trafisz - może nie pójść tak jak powinno ...

oskbelfer napisał(a):a że prszysłowie się prawdza, więc karawana jedzie...

zgadza sie , tylko zdałoby się wyelimonowac kilku przewodników zakłocających prawidłowy ruch karawany ... bo niestety czasami skręca ona w złym kierunku ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez tomcioel1 » czwartek 21 listopada 2013, 23:09

oskbelfer napisał(a):
kadziunt napisał(a):A co do tego czemu się miał denerwować - no wiesz ja znam takich co klną jak szewce kiedy tylko egzaminowany parkując dotyka krawężnika


albo jajca sobie robisz, albo dyrektor, wice oraz "nadzorujący" do zwolnienia (ze o samym sprawcy nie wspomne) jesli pozwlają na takie "praktyki"...



cos się tak belfer zdziwił ? jak widzisz nie wszyscy sa tacy super jak ty na egzaminie co to pokornie kulą ogon a swoje frustracje póxniej wylewają na forum plując na prawo i lewo ...

oj różnie się dzieje w wordach , różnie ... niestety

jak ktoś przez całe życie stawiał a baczność niższych stopniem to póxniej mu ciężko na egzaminie ...
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości