Kolejny oblany egzamin

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Kolejny oblany egzamin

Postprzez oskinstruktor » sobota 16 listopada 2013, 11:32

nie wiem jak to skomentować tak na świeżo......

http://www.cda.pl/video/10361845/Kolejny-oblany-egzamin
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez MEL » sobota 16 listopada 2013, 12:40

Będzie trzeba zmienić procedurę opuszczania pojazdu przez kandydatów z wynikiem negatywnym :D
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez Borys_q » sobota 16 listopada 2013, 12:57

Zgłoszenie na Policje, jazda beż uprawnień i próba kradzieży, ciekawe czy babeczka będzie taka mądra?

PS: Takie pytanie do egzaminatorów, czy taki egzaminator ma obowiązek gonić babkę i ryzykować zdrowiem, ja bym nie gonił tylko dzwonił na 112 zgłosił kradzież auta, one chyba maja gpsy??
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez kadziunt » sobota 16 listopada 2013, 13:15

Nie trzeba, wystarczy wystrzegać się takich sytuacji- gość trochę nie pomyślał bo trzeba wywalać kursanta do tyłu a jak go nie ma to wtedy wysiadać - myślę że drugi raz w ten sposób przesiadać się nie będzie :lol:
Ale i tak trzeba przyznać egzaminatorowi że jest gość z klasą- po czymś takim spokój zachował elegancko wytłumaczył Pani że będzie skierowana na badania :P
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez Borys_q » sobota 16 listopada 2013, 13:21

gość trochę nie pomyślał bo trzeba wywalać kursanta do tyłu a jak go nie ma to wtedy wysiadać


Może ja jestem nie ufny ale jak szkoliłem to jak wysiadałem na chwilę, z osobą którą nie jeździłem dużo to kluczyk w łapę.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez kadziunt » sobota 16 listopada 2013, 13:26

Tak ale oni nie mogą bo jak zgasisz auto to kamera gaśnie.
A co do szkolenia to ja też tak miałem ale dlatego że tak mi kazał kolega co mnie do praktyki instruktorskiej szkolił. On natomiast zaczął tak robić po tym jak na stacji paliw zostawił kursantkę w aucie z kluczykami. Podszedł do niej wkurzony gość i się rzucał że stoi przy dystrybutorze a jak nie tankuje to niech podjedzie i ona myślała że da radę - niestety nie dała :mrgreen:
kadziunt
 
Posty: 159
Dołączył(a): środa 31 października 2012, 18:27

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez Borys_q » sobota 16 listopada 2013, 14:13

Ale jak pani sprawnie jazda szła bez egzaminatora:)
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez oskbelfer » sobota 16 listopada 2013, 14:45

oskinstruktor napisał(a):nie wiem jak to skomentować tak na świeżo......

http://www.cda.pl/video/10361845/Kolejny-oblany-egzamin


no cos Ty :) weź napisz do tomcioel1 - on Ci to wyjaśni .....:)

moja osobista rada --- to by ta "pani" pisał askarge na przebieg egzaminu...:)

kadziunt napisał(a):Tak ale oni nie mogą bo jak zgasisz auto to kamera gaśnie.


Nic nie gasnie :) kamera dalej nagrywa :) do chwili zamknięcia dzrzwi "centralnym" ----------przynajmniej tak powinno to być rozwiązane :)

kadziunt napisał(a):Ale i tak trzeba przyznać egzaminatorowi że jest gość z klasą- po czymś takim spokój zachował elegancko wytłumaczył Pani że będzie skierowana na badania :P


Czym się miał denerwować, usmażyła się na łoasnej patelni, na własym ogniu a na dodatek bez tłuszczu :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » sobota 16 listopada 2013, 19:49

Jak mnie pamięć nie zawodzi to od 19.01. egzaminator nie może już kierować na badania nikogo. Zostaje zgłoszenie na Policję kradzieży, jazdy bez uprawnień i znieważenie funkcjonariusza publicznego, używając w stosunku do niego słów powszechnie uznanych za obelżywe. To powinno skutecznie ostudzić panienkę.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez wooly » sobota 16 listopada 2013, 20:43

Skov, to są Katowice więc dyrektor zapewne wystosował odpowiednie pismo o skierowanie tej pani na badania. data na nagraniu to 4.8.2013r. i sprawa jest już dawno w toku. A tak miedzy nami, myślę że teraz tej pani będzie trudno zdać ten egzamin, nawet jak uzyska pozytywne orzeczenie psychologiczne, wyroki sadu będą łagodne, gdyż najzwyczajniej będzie egzaminowana punkt po punkcie z przecinkami i kropkami znajdującymi się w "instrukcji". Tak czy owak, życzę pani powodzenia na kolejnych egzaminach.
[b][b][b]kúrwa JAK MAM USUNĄĆ KONTO Z tego pier dolone go forum??!!!!!!!@$$@@???????????[/b][/b][/b][/color]
wooly
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa 07 października 2009, 11:41
Lokalizacja: СЕКТОР ГАЗА

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » sobota 16 listopada 2013, 21:01

wooly napisał(a):Skov, to są Katowice więc dyrektor zapewne wystosował odpowiednie pismo o skierowanie tej pani na badania. data na nagraniu to 4.8.2013r. i sprawa jest już dawno w toku..


na podstawie czego dyrektor skierowałby na takie badania?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez rusel » sobota 16 listopada 2013, 21:13

jest podstawa, osoba nie spelnia wymagan pod wzgledem psychologiczynym do ubiegania sie o uprawnienia, powinna przejsc takie bada, w przyszlym roku bedzie to jeszcze trudniejsze jak wejdzie nowelizacja ustawy, czyli rezygnacja z psychotestow a 3godzinne testy (w sumie ok 500pytan) w celu uzyskania psychologicznego profilu kandydata, egzaminatora, instruktora, bedzie sie dzialo
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez skov » sobota 16 listopada 2013, 21:41

rusel, konkretnie jaka to podstawa prawna?
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez rusel » sobota 16 listopada 2013, 22:19

tylko i wylacznie na podstawie art 3 ustawy o kierujacych, egzaminator opisuje i sklada wniosek do dyrekcji, dyrektor sklada wniosek do starostwa, starosta na podstawie materialow moze choc moze odmowic skierowania na takie badania, nie jest to standardowa sytuacja
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Kolejny oblany egzamin

Postprzez oskinstruktor » sobota 16 listopada 2013, 23:17

Mój kursant to świetnie podsumował na FB:

"naprawdę musi słabo jeździć jeśli pieszo ją dogonił"

żarty żartami ale mi by do śmiechu na jego miejscu nie było. Natomiast jej pytanie: "jedzie Pan?" hahah tu umarłem :)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości