Tablice poglądowe - kontrola Starostwa!

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Tablice poglądowe - kontrola Starostwa!

Postprzez kameleon23 » wtorek 19 listopada 2013, 22:54

a
Ostatnio zmieniony piątek 22 listopada 2013, 00:53 przez kameleon23, łącznie zmieniany 1 raz
Kameleon
Avatar użytkownika
kameleon23
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2013, 23:11

Re: Tablice poglądowe - kontrola Starostwa!

Postprzez oskbelfer » środa 20 listopada 2013, 15:08

no niezłe jajca tutaj widze...

Ty otwiersza osk, czy juz prowadzisz ?

W jakiej cenie masz kursy ?

Czytając Twój post - domyślam się że ceny grupona...

A moze coś innego - to chyba bardziej realne --- delikatna prowakacja, jak zareagują inni forumowicze :)

Ja pękam ze śmiechu :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Tablice poglądowe - kontrola Starostwa!

Postprzez toyotka » środa 20 listopada 2013, 16:04

"tablice poglądowe z zakresu szkolenia, programy komputerowe lub filmy wideo prezentujące: "

Tutaj kontrowersję budzi przecinek przy tablicach i programach komputerowych, według mnie wystarczy jak w dobie nowoczesnej techniki w trakcie wykładu pokażę prezentację. Co wykład mają tłuczone zasady poruszania się po drogach, ale tablica musi być. Ładna, kolorowa i bardzo ogólnikowa. Dla świętego spokoju mam tablice (już po kontroli), które sobie wiszą i w sumie nic nowego nie wnoszą, a kosztowały prawie 100 zł.

Równie dobrze mogę powiesić kawałek papieru z rysunkiem auta i napisać dwa zdania np. o bezpieczeństwie i już mam tą ważną tablicę - ważne by była dobrze zatytułowana ;) kontrola sprawdza fakt posiadania tablicy, a nie jej treść.

Kolejny bubel.
toyotka
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 28 stycznia 2013, 15:23

Re: Tablice poglądowe - kontrola Starostwa!

Postprzez oskbelfer » środa 20 listopada 2013, 17:48

Dla świętego spokoju mam tablice (już po kontroli), które sobie wiszą i w sumie nic nowego nie wnoszą, a kosztowały prawie 100 zł.



"Kupa kasy" --- jakieś 3 godz jazdy.......... Przychód - koszty uzyskania = dochód :)


OSK stać na auto, lokal, sekretarke, telefony, plac i całą reszte, a stówke dać na tablice problem :) ?

Wiem, wiem... koszty, rentowność itd.... a ceny kursó z grupona..........

Wobec tego po co robic kursy z cenami grupona ? Nie lepiej podnieść cenę kursu.....?

aaaaa wiem wiem, jak będzie drogo -- to nikt nie przyjdzie...

Noooo taaak, tylko dlaczego jet tak tania ---- ano dlatego że firmy krzaki, schodzą z kosztami a pomoice dydaktyczne chcą z wypożyczalni......

Szkoda słów
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości