Egzamin na instruktora - wrażania + materiały

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Egzamin na instruktora - wrażania + materiały

Postprzez szerszon » sobota 30 listopada 2013, 23:09

W pierwszej kolejności wyśle Ci cennik :D
Wkurza mnie handel materiałami i jeszcze nie wiadomo za co ?
Moje konspekty po zdanym egzaminie państwowym "zaginęły w akcji"... rozdałem innym zdającym, którym sie nie udało..pisane ręcznie na podstawie PoRD..prawie sie o nie pobili :mrgreen:
Teraz koleżanka przesłała mi swój dziennik praktyk z obserwacji egzaminów...z przerażeniem odkryłem,ze mój był trzy razy grubszy :D za friko..bez pieniędzy, kolacji ze śniadaniem czy innych korzyści materialnych i niematerialnych..
Tu trzeba podać wędkę, a nie rybę...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na instruktora - wrażania + materiały

Postprzez rusel » niedziela 01 grudnia 2013, 13:07

porponuje otworzyc nimi giełde na forum zawsze co drugą niedziele handlową, dział-drogowe dewocjonalia, mam do opchania płyn letni 5 L, dobra cena
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Re: Egzamin na instruktora - wrażania + materiały

Postprzez tomcioel1 » wtorek 03 grudnia 2013, 10:39

rusel napisał(a):porponuje otworzyc nimi giełde na forum zawsze co drugą niedziele handlową, dział-drogowe dewocjonalia, mam do opchania płyn letni 5 L, dobra cena



hej rusel ... ktos tu kiedyś dawno proponował "pomoc" w zdaniu weryfikacji ... czy oferta jest jeszcze aktualna ? tak sie zastanawiam czy to nie twoja ? chyba poszukam w historii
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Egzamin na instruktora - wrażania + materiały

Postprzez rusel » wtorek 03 grudnia 2013, 10:44

to szukaj historyku, pomoc zawsze bedzie aktualna oczywiscie kazdemu kto na to zasluguje
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości