Egzamin praktyczny Made in Japan

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Egzamin praktyczny Made in Japan

Postprzez zbla » niedziela 30 marca 2014, 13:07

ks-rider napisał(a):Tu sam sobie odpowiedziałeś.
Naginasz prawo (raczej prawfko, bo z błedami) tak jak Tobie pasuje, ale nie jesteś w tym wyjątkiem. Rozciąga się to na całą działalność - życie - pracę. Temu o tam daruję bo od "wujka", ten "śmierdzi" (lub ostatnio wkurzył kolegę) to go obleje niech zapamięta gdzie przychodzi i,... się umyje. Przypadek autentyczny w POLSCE.
Jak ktoś jest dokładny w małych rzeczach - będzie dokładny w dużych. Praca egzaminatora (i innego urzędnika) to właśnie dokładność w działaniu.


Jakubie nie masz pojęcia o egzaminowaniu, chyba nie jesteś w temacie. Ponadto nie znasz mnie, a mnie oceniasz. Naginanie prawa jak napisałeś, a ja "kreatywne" rozpisywanie arkusza na co mi nasze niedoskonałe prawo pozwala stosuję dla osób, które na to zasługują swoją jazdą, znaczy że sobie radzą i dobrze rokują. Jeśli chciałbym tak jak piszesz wcielić się w bezdusznego urzędnika to zdawałoby 1-2% osób, a wtedy pisał byś o mnie że jestem bezdusznym u p i e r d a l a c z e m, więc się zdecyduj czego ty chcesz od egzaminatora.
Nigdy, ale to nigdy nie dałem wyniku negatywnego za ubiór, zapach, gumę do żucia..czy cokolwiek innego nie mającego związku z jazdą, ani nie dałem pozytywnego bo to od wujka, cioci czy kogokolwiek innego znajomy (takich osób nie egzaminuje po prostu - mam możliwość odmówienia przeprowadzenia egzaminu).

A tak a propo nie podałeś żadnego powodu dlaczego miałbym nie jeździć na "małpkę" i wypisywać arkusz po dotarciu do ośrodka...czyżby brakowało ci argumentów? poza tym jednym....że to niezgodne z rozporządzeniem?
zbla
 
Posty: 172
Dołączył(a): sobota 05 sierpnia 2006, 20:16

Re: Egzamin praktyczny Made in Japan

Postprzez JAKUB » niedziela 30 marca 2014, 15:39

zbla napisał(a):(...)Jakubie nie masz pojęcia o egzaminowaniu, chyba nie jesteś w temacie. Ponadto nie znasz mnie, a mnie oceniasz.(...)
A tak a propos nie podałeś żadnego powodu dlaczego miałbym nie jeździć na "małpkę" i wypisywać arkusz po dotarciu do ośrodka...czyżby brakowało ci argumentów? poza tym jednym....że to niezgodne z rozporządzeniem?

Może i się nie znam na egzaminowaniu,...
Cóż ja mogę szary "robaczek".
Sukcesów na polu zawodowym życzę.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Egzamin praktyczny Made in Japan

Postprzez zbla » niedziela 30 marca 2014, 15:43

no niestety chciałem podyskutować ale widzę że nie masz argumentów, temat chyba trzeba zamknąć bo nic nowego już nie wniesiesz...tylko się upierasz że to niezgodne z przepisami.

dziękuję za życzenia.
zbla
 
Posty: 172
Dołączył(a): sobota 05 sierpnia 2006, 20:16

Re: Egzamin praktyczny Made in Japan

Postprzez rusel » niedziela 30 marca 2014, 18:44

Sprawa niezgodności z rozporządzeniem odnośnie wypelniania arkusza jest troche hipokryzją, nie ma to żadnego wpływu na przebieg i wynik egzaminu, jedynie na co moge zwrócić uwagę to fakt, że częściowe jego wypełnianie ułatwia sprawe, bo przy calym dniu jeżdzenia i wykonywania przerożnych zadań może dojsc do sytuacji gdzie egzaminator o czymś zapomni a w taką pulapke wpadl kolega, uparł się że wypelni arkusz na placu, gdyby pewne zadania wczesniej odznaczal zorientowalby się, że kandydat nie robil parkowania, egzaminator zorientowal się po fakcie informujac o pozytywnym wyniku i co mial zrobic...musial odfajkować parkowanie ktorego nie bylo...

Jeżeli już podnosimy problem rozporządzenia i tego co jest z nim niezgodne to podam tutaj przyklad, ktory zapewne kolega zbla zna i wie że ponad polowa egzaminow przeprowadzana jest niezgodnie z instrukcją, mnie tez to dotczy a chodzi mianowicie o zadania, ktorych w czasie 20 lub 30 minut nie da się wykonać, więc sie tego nie robi, chodzi tu o drogi jednokierunkowe o roznej liczbie wyznaczonych i niewyznaczonych pasow. W moim przypadku, aby zrealizowac to zadanie musialbym wszystkie egzaminy przeprowadzac w scislym centrum miasta.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości