Oświetlenie tablicy L

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez oskinstruktor » środa 05 listopada 2014, 15:45

Czyli mam rozumieć, że do momentu aktualizacji profilu kursanta od jego pobrania ciągle jestem z trakcie szkolenia? Chyba idziemy w złą stronę ;)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez szerszon » środa 05 listopada 2014, 15:56

Poszedłeś za daleko. Analogicznie można by napisać, ze egzamin trwa od momentu pobrania PKK przez WORD :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez oskinstruktor » środa 05 listopada 2014, 16:42

racja..... rozpędziłem się :)
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez oskbelfer » środa 05 listopada 2014, 20:17

Już nie róbcie jaj - egzamin kończy się w chwili gdy egzaminator podaje wynik egzaminu osobie egzaminowanej i wpisuje ten wynik w arkusz przebiegu wraz z godziną zakończenia.

Następnie zdający opuszcza auto. Może to być na mieście , może to być na placu wordu...


I mie ma co pitolić :) Matura kończy się gdy komisja powie odkładamy długopisy, bądź wybije godzina X.

Maturzysta czeka 2 tygodnie na sprawdzenie....

Dzielicie włos na czworo.

Zdjacy wysiadł na mieście, siadam za kółko wracam do wordu z L-ką na dachu.

Psiarnia mnie zatrzymuje itd... dzwonie do technicznych aby przyjechali zdjąc Lke z dachu....

Prawda jest taka że psiarnia nie zatrzymuje bo wie, że guzik mogą...a w przypadku osk czepić się mogą, ale muszą być bardzo grzeczni...

zresztą po co instruktor ma jechac z Lką na dachu ? zeby go jakiś "psychol" nagrał na kamerke i wrzucił na youtuba ?

Sztuczny temat... nie podniecajcie sie :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez dylek » środa 05 listopada 2014, 20:48

oskbelfer napisał(a):Zdjacy wysiadł na mieście, siadam za kółko wracam do wordu z L-ką na dachu.

Psiarnia mnie zatrzymuje itd... dzwonie do technicznych aby przyjechali zdjąc Lke z dachu....

Przesadzasz z tym dzwonieniem po technicznego...
Przecież ogólnie wiadomo, że wy to rasowe bandyty...a kiedy już nie wykonujesz skoku na kasę w kwocie 140 złociszy, to kominiarkę masz wolną...możesz sobie ją na L-ce zawiesić :D
Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez oskinstruktor » czwartek 06 listopada 2014, 18:04

Eeee tam sztuczny. Ktoś zapytał, ktoś odpowiedział, ktoś coś jeszcze od siebie dodał i temat się kręci. I Ci którzy są za opcją że L-ka powinna być ściągnięta, jak i druga strona ma swoje racje i z każdą po trochę się zgadzam. Kolejny nieprecyzyjny zapis...
Avatar użytkownika
oskinstruktor
 
Posty: 772
Dołączył(a): wtorek 25 stycznia 2011, 23:50
Lokalizacja: Rybnik

Re: Oświetlenie tablicy L

Postprzez rusel » czwartek 06 listopada 2014, 20:11

Tak jak oskbelfer napisał praktyka weryfikuje te zapisy. Jak ktoś doprecyzuje to co miał na myśli to word będzie pierwszy, który się do tego zastosuje no chyba że znajdzie się jakiś twardogłowy egzaminator, który oleje sprawę.
Avatar użytkownika
rusel
 
Posty: 4301
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2008, 11:16

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości