Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault zatrudni trenerów

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault zatrudni trenerów

Postprzez WojtekS » środa 01 czerwca 2016, 13:10

Witam serdecznie,

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze instruktora techniki jazdy w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault. Szukamy zarówno posiadających odpowiednie uprawnienia, jak i takich, które dopiero planują zdobyć kwalifikacje do wykonywania tego zawodu.

Planujemy zatrudnić od jednej do trzech osób. Do ich obowiązków zawodowych, po przeszkoleniu i zdobyciu ustawowych uprawnień, będzie należało prowadzenie szkoleń z zakresu jazdy samochodem, w tym szkoleń na płytach poślizgowych, szkoleń z jazdy defensywnej i ecodrivingu. Jest to praca dodatkowa: przewidywany wymiar czasowy to ok. 1-3 dni tygodniowo (do uzgodnienia w zależności od potrzeb oraz możliwości czasowych wybranej osoby). Większość szkoleń odbywa się w Warszawie. Forma prawna współpracy do uzgodnienia.

Planujemy zatrudnić osoby, które posiadają już główne źródło utrzymania, a dla których praca w SBJR będzie przede wszystkim realizacją pasji i zainteresowań, a przy okazji źródłem dodatkowego zarobku.

Wybranym przez nas kandydatom oferujemy pełny, bardzo rozbudowany (ok. 50-100 godzin, w zależności od początkowych kwalifikacji kandydata) program szkoleniowy umożliwiający zdobycie odpowiednich kwalifikacji, obejmujący ćwiczenia na płytach poślizgowych, gruntowne szkolenie w zakresie jazdy defensywnej oraz ekojazdy oraz wszechstronne szkolenia teoretyczne.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj:
LINK

Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Avatar użytkownika
WojtekS
 
Posty: 199
Dołączył(a): piątek 09 lipca 2010, 08:52
Lokalizacja: Kraków

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości