Sprawozdanie roczne OSK - problemy z dostarczeniem...

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Sprawozdanie roczne OSK - problemy z dostarczeniem...

Postprzez tomcioel1 » czwartek 06 kwietnia 2017, 21:42

Mam pytanie - w systemie Portal OSK w dniu 25.01.2017 wygenerowałem raport roczny i wysłałęm go w systemie do Starostwa. Teraz mam zarzuty że raportu nie dostarczyłem bo ... Starostwo nie wykupiło wersji rozszerzonej i ... nie ma dostepu do przesłanych raportów.
Kazano mi wydrukować wygenerowany raport ale daje się wydrukować tylko uproszczony raport dot przeprowadzonych w 2016 kursów bez informacji szczegółowych, pozostałe dane przesyłane są do starostwa w html i nie dają sie wydrukować. W trakcie rozmowy z Help deskiem portalu potwierdzona została moja wersja że raport sporządzono prawidłowo i że w ten sposób funkcjonuje większość osk. Jestem oczywiście w stanie wygenerować ten raport ponownie ale na wydruku będzie data faktycznego sporządzenia raportu czyli dla starostwa nieprawidłowa - oczywiście pogrożono mi konsekwencjami ...
Ktoś miał podobne doświadczenia albo coś poradzi ???
tomcioel1
 
Posty: 655
Dołączył(a): środa 23 lutego 2011, 23:06

Re: Sprawozdanie roczne OSK - problemy z dostarczeniem...

Postprzez oskbelfer » czwartek 04 maja 2017, 23:14

UOKP
Art. 27. [Obowiązki kierownika ośrodka szkolenia]
1. Kierownik ośrodka szkolenia kierowców jest obowiązany:

6) składać staroście, o którym mowa w pkt 1, dokumenty zawierające informację o przeprowadzonych kursach:
a) do dnia 31 stycznia każdego roku - w zakresie dotyczącym poprzedniego roku,
b) w terminie 14 dni od dnia, w którym przedsiębiorca zrezygnował z prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców lub w którym wydano decyzję o zakazie prowadzenia przez przedsiębiorcę ośrodka szkolenia kierowców - w zakresie dotyczącym okresu od dnia 1 stycznia bieżącego roku do tego dnia.

Czy o te zapisy Ci chodzi ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości