nowa marka samochodów na egazminie w Łodzi

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez gardziej » wtorek 15 sierpnia 2006, 03:49

ja sie zastanawiam dlaczego w ogole jest taki halas z tymi samochodami, u nas w miescie sa 3 szkoly, gdzie jezdza tylko punta, egzaminy zdaje sie juz tylko na chevroletach i dla nas to jest normalna sytuacja i jakos ludzie zdaja :)
Avatar użytkownika
gardziej
 
Posty: 300
Dołączył(a): poniedziałek 29 maja 2006, 23:57
Lokalizacja: Sulęcin

Postprzez ella » sobota 10 lutego 2007, 14:13

laciak napisał(a):. Mysle ze byloby dobrze gdyby druga marka bylo punto grande ale o wyborze auta decydowalby kursant a nie jakies debilne losowanie.


No i drugie jest ale nie punto grande tylko toyota yaris. No i właśnie ma być to debilne losowanie zamiast własnego wyboru.
WORD nie kupił samochodów na własność, tylko zawarł z dilerem umowę najmu samochodów bez limitu kilometrów.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez laciak » sobota 10 lutego 2007, 14:44

Ano stało się :D
Dziwny jest fakt iż kilka dni temu, już po otworzeniu ofert powiedziano mi że najkorzystniejszą ofertę złożył OPEL z nową Corsą. Informacja ta ucieszyła mnie ale i innych właścicieli OSK w Łodzi. Powód prosty - można bedzie oddać stare corsy w rozliczeniu a nie bawić się w sprzedaż na giełdzie.

Wielkie moje zdziwnienie było gdy na stronie pokazała się informacja o tym że jednak wybrali toyotę :shock: , która oprócz ceny odstrasza moim zdaniem wykończeniem w środku, oraz strasznie kiepską widocznością do tyłu. Ale jeśli o wyborze najkorzystniejszej oferty decyduje tylko cena :) to po co wogóle dyskutowac o tym czy dana marka jest przyjaźniejsza do nauki czy tez nie.

Dziwi mnie tylko cena którą jest podana na stornie WORDu
194.400,00 zł brutto za 18 samochodów - wynajem ma być na 3 lata.

A na marginesie dodam ze ostatnio pojawiły się plotki na mieście że autoszkoła Toyoty poprostu się zwinęła z rynku Łódzkiego :roll: :wink:
laciak
 
Posty: 145
Dołączył(a): poniedziałek 24 października 2005, 00:18
Lokalizacja: Łódź

No to trzeba zmienić prawo!

Postprzez wamik » piątek 09 marca 2007, 19:56

kiedyś egzamin zawało się na samochodzie na którym było prowadzone szkolenie i było OK. Wiem - bo sam tak zdawałem - obok mnie siedział mój instruktor, a egzaminator z tyłu przyglądał się wszystkiemu.

Dlaczego nie może tak być?

Przecież głównym celem naszych działań powinno być jak najlepsze wyszkolenie - czyli klient sam powinien decydować na czym chce się uczyć i na czym zdawać!

A, że być może nie da się tego zrobić przy obecnym stanie prawnym - to trzeba zmienić prawo (jest okazja bo w lipcu mają być zmiany w ustawie) - a narzędzie się właśnie pojawiło w postaci Krajowej Izby Gospodarczej :idea:
wamik
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek 08 marca 2007, 11:18
Lokalizacja: Sieradz

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości