Pomoce dydaktyczne

Temat ten służy wymianie spostrzeżeń i doświadczeń pomiędzy instruktorami i egzaminatorami.

Moderatorzy: ella, klebek

Pomoce dydaktyczne

Postprzez slawmar1 » niedziela 03 czerwca 2007, 19:56

Witam
Dziekuję za możliwość pisania na tym forum :jupi:

Aktualnie jestem w trakcie kursu na instruktora prawa jazdy kat "B" i potrzebne by mi były pomoce dydaktyczne z który strasi koledzy instruktorzy na pewno korzystali lub Korzystają. Także proszę o informacje na temat mozliwości ich zdobycia.

Pozdrawiam
slawmar1
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela 03 czerwca 2007, 12:28

Postprzez slawmar1 » czwartek 07 czerwca 2007, 09:45

Czy nikt nie korzystał z pomocy :?: A może nikt nie chce podzielić się swą wiedzą - No nie myślałem że będzie aż taki duży odzew :lol:
slawmar1
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela 03 czerwca 2007, 12:28

Postprzez adalberthus » niedziela 10 czerwca 2007, 02:06

Slawmar namber łan.
Instruktor, jak każdy nauczyciel, powinien poradzić sobie z wyszukaniem odpowiednich pomocy naukowych, dostosowanych do jego metod nauczania.
Ale pytanie Twoje jest z lekka nie na miejscu, biorąc pod uwagę to, że wchodząc na tą stronę, na stronie tytułowej jest sklep z pomocami.Różnego autoramentu.Jeżeli dla Ciebie jest za trudne przejżeć tą ofertę to.....ja już nie wiem.A jest dosyć bogata. Inne fora też proponują różne gadżety.Można też popracować nad własnymi.
jak chceta to jedźta, ale nie jedźta jak chceta
Avatar użytkownika
adalberthus
 
Posty: 512
Dołączył(a): czwartek 11 sierpnia 2005, 14:04
Lokalizacja: toruń

Postprzez oskszok » środa 20 czerwca 2007, 21:24

czy an kursie nie dostawaliście konspektów?
materiały:
kodeks ruchu drogowego
dzienniki ustaw

a od siebie polecam vademecum wykładowcy, fajna sprawa na wykłady, jest wszystko. Tylko trzeba 600 zapłacić.

pozdrawiam
Rafał
oskszok
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 13 czerwca 2007, 11:27


Powrót do Dyskusje szkoleniowców i egzaminatorów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości